48 Saat Kesintisiz Şarkı Dinleten Tamamen Kablosuz Kulaklık: Zolo Liberty+

4 Ağustos 2017
1052 Görüntülenme

Kickstarter’da karşımıza çıkan ilginç teknolojik ürünlerden biri olan Zolo Liberty+, tamamen kablosuz bir kulaklık olmasına rağmen 48 saat boyunca kesintisiz müzik deneyimi yaşattığı iddiasıyla öne çıkıyor.

Son dönemlerde bir hayli popüler olan tamamıyla kablosuz stereo kulaklıklar yetersiz pil ömrü nedeniyle ne yazık ki yaygın bir şekilde kullanılmıyor. Bu durumun önüne geçmek isteyen Zolo, Liberty+ ile birlikte Samsung Gear IconX ve Apple AirPods’a tam şarjda 48 saat müzik deneyimiyle rakip olacak.

Tasarımsal olarak Gear IconX ve Jabra Elite Sport’u fazlasıyla andıran Liberty+ oldukça küçük yapısıyla birlikte taşınabilir kutusunda şarj edilebiliyor. Bu kutuyu şarj etmek içinse microUSB bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz.

Ayrıca Zolo’nun diğer bir iddiası da Liberty+ kaliteli bir ses deneyimine sahip ancak elbette ürün henüz piyasaya çıkmadığı için ses deneyimi konusunda yorum yapmak pek de mümkün değil.

Cnet, Forbes, Gizmodo ve DigitalTrends gibi yayınların da beğenisini kazanan Zolo Liberty+, Kickstarter’da 79 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Ürünün Kickstarter sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

2030’da her 10 aracın 3’ü elektrikli olacak
26 okunma
26 okunma

2030’da her 10 aracın 3’ü elektrikli olacak

Haber Merkezi - 16 Aralık 2018

İstanbul Ekonomi Zirvesi’nin Otomotiv ve Mobilite Çözümleri panelinde konuşan NISSAN Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök, geleceğin otomotiv teknolojileri ve NISSAN’ın…

Diske su kaçırırsanız nasıl kurtarırsınız?
98 okunma
98 okunma

Diske su kaçırırsanız nasıl kurtarırsınız?

Serhat Ayan - 14 Aralık 2018

Sıvı teması sonrası zarar gören cihazlarından önemli verilerini kurtarmak isteyen kullanıcılar için anında doğru müdahale büyük önem taşıyor. Oldukça hassas…

DLive nasıl kullanılır
127 okunma
127 okunma

DLive nasıl kullanılır

Uğur Özdağlı - 13 Aralık 2018

Bu yazımızda Blockchain tabanlı canlı yayın platformu DLive.tv'ye nasıl kayıt olunacağını anlatıyoruz. 1- DLive.tv adresine giriyoruz. 2- Sağ üstten giriş…

%d blogcu bunu beğendi: