Sony, Walkman Serisi Walkman NW-A30’u IFA’da tanıttı.

Sony’nin bu yıl IFA’da tanıttığı yeni Walkman NW-A30 Serisi, yüksek çözünürlükle şarkıların tadını çıkarmaya yardımcı olmayı hedefliyor. Canlı tasarıma, modaya ve bireyselliğe vurgu yapan yeni Walkman NW-A30, DSD formatlarına yönelik desteğin de aralarında yer aldığı premium ses teknolojilerinin bileşimiyle hareket halindeyken yüksek kalitede ses sunuyor.

Cihazda, S-Master HX™ dijital ampIifikatörün güç kaynağını destekleyerek geniş bir frekans yelpazesinde bozulma ve paraziti kesen beş POSCAP kapasitör bulunuyor. Ayrıca; yeni Walkman NW-A30’da bulunan iki adet saat osilatörü ise, her bir içeriğin örneklem frekansları için optimal modülasyon sağlayarak stereo hissini geliştiriyor.

Aynı zamanda, Bluetooth ve NFC özelliklerine sahip olan Walkman NW-A30 45 saate (MP3) veya 30 saate (Yüksek Çözünürlüklü Ses) kadar pil ömrü sunuyor. 3.1 inçlik dokunmatik ekrana ve yan tuşlara sahip olan Walkman NW-A30, microSD kart ile genişletilebilen 16GB dahili belleği bünyesinde barındırıyor.

Kasım 2016’dan itibaren, Kömür Siyahı renginde temin edilebilecek olan yeni Walkman NW-A30, h.ear serisi kulaklıklar ile de uyumlu.

Paylaş