Xiaomi’nin Türkiye’deki ilk resmi mağazası Mi Store, bugün Vadi İstanbul AVM’de düzenlenen özel bir etkinlikle kapılarını açtı. Neredeyse binlerce kişinin sıra olduğu Mi Store açılışında adeta izdiham yaşanırken asıl dikkat çeken nokta ise ürünlerin fiyatları oldu.

Mi Store’un açılışıyla birlikte artan döviz kurunun Xiaomi’yi nasıl etkileyeceği ve ürünlerin nasıl fiyatlandırılacağı en fazla merak edilen konulardan biriydi. Xiaomi bugünkü mağaza açılışıyla birlikte tüm ürünlerinin de Türkiye satış fiyatlarını belirledi.

Xiaomi Mi 8, 4999 TL fiyat etiketiyle geliyor

Xiaomi’nin uzun süredir merakla beklenen amiral gemisi telefonu Xiaomi Mi 8’in Türkiye satış fiyatı açılışla birlikte oldu. Xiaomi Mi 8, ülkemizde 4999 TL başlangıç fiyatıyla satılırken telefonun 128 GB kapasiteli modeli 5399 TL’den tüketicilerle buluşuyor.

Xiaomi’nin hem çerçevesiz hem de çentiksiz tasarım anlayışını sürdürdüğü Xiaomi Mi Max 2S modeli 5499 TL’den mağazada listelenirken Android One platformuyla çalışan Xiaomi Mi A2 ise 2699 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Xiaomi’nin en temel dizüstü bilgisayar modellerinden biri olan Xiaomi Mi Air, 6999 TL satış etiketine sahipken Xiaomi’nin akıllı ev eşyaları da satış fiyatlarında döviz artışını sonuna kadar hissettiriyor. Xiaomi’nin masa lambası 399 TL, akıllı gece lambası ise 599 TL fiyatıyla son kullanıcıya ulaşıyor.

Paylaş