https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

Xiaomi, Avrupa’dan sonra Amerika pazarına girmeye hazırlanıyor

Amerika Birleşik Devletleri’nde akıllı telefon pazarı ZTE ve Huawei gibi Çinli üreticilerin karşılaştığı zorluklar nedeniyle sarsıntılı bir şekilde ilerlerken başka bir Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, tam anlamıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet göstermeye başlayacağının ilk sinyallerini verdi.

ABD hükümetinin, Çinli üreticilerin akıllı telefonları aracılığıyla ABD vatandaşlarının bilgilerinin ülke dışındaki kaynaklara sızdırdığı yönündeki iddiaları ve yasal yaptırımları Çinli şirketleri ABD’den uzaklaştırırken Android Centeral’ın haberine göre Xiaomi, ABD’de tam anlamıyla tüketicilerle buluşacak.

Aslında bakacak olursanız, daha önce Amerika Birleşik Devletleri’nde Xiaomi telefonları almak mümkündü. Ancak bu sefer Xiaomi, kendi fiziksel mağazasıyla birlikte tam anlamıyla ülkede hizmet vermeye başlayacak. Böylelikle şu anda piyasadaki üçüncü büyük akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi, Avrupa’nın ardından ABD pazarında da etkin rol oynayacak.

Paylaş