https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

WhatsApp’a Instagram’daki Boomerang benzeri bir özellik geliyor

WhatsApp’a Instagram’daki Boomerang özelliği geliyor. Kullanıcılar bu sayede kaydettikleri kısa videoları hızlandırılmış ve kendini tekrarlayan bir şekilde karşı tarafa gönderebilecekler.

WatsApp dünyanın çeşitli ülkelerinde en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri. Birçok kullanıcı için, özellikle Hindistan gibi gelişmekte olan ülkelerde, WhatsApp günlük iletişimin temel aracı. Uygulamanın metinleri ve medyaları gönderme, birden fazla kullanıcıya durum yayınlama, grup konuşmalarına katılma ve hatta kullanıcıların ses kaydı yapmalarına izin vermesinin yanında anlık mesajlaşma uygulamasına şimdi de Instagram’da popüler Boomerang özelliği geliyor.

WhatsApp’ın kardeş uygulaması Instagram işlevselliğini taklit edecek kendi Boomerang özelliğini geliştirdiği iddia edildi. Boomerang, kullanıcıların çok kısa video kaydetmelerini sağlayan ve bunları bir zaman döngüsü için sunan özellik.

WhatsApp’ın bu özelliği ortalama 7 saniyelik videolarda kullanılabilecek ve hem kişilere gönderilirken hem de durum güncellemesi olarak paylaşılabilecek. Henüz test aşamasında olan özelliğin önce iOS ardından da Android platformu için kullanılabilir hale gelmesi bekleniyor.

Bu özellik şu anda geliştirilme aşamasında ve henüz son kullanıcılar için sunulmadı. WhatsApp’ın özelliği ne zaman kullanıma sunacağı belli değil.

Paylaş