https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

WhatsApp, Windows Phone ve iOS 8 desteğine son verecek

WhatsApp’in yakın gelecekte bazı ilginç yeni özelliklerle gelmesi bekleniyor ve Facebook’un sunduğu hizmetler yıllar içinde çok gelişti. Ancak WhatsApp’ı, Windows Phone işletim sistemi ve iOS 8’li cihazlarda kullanamayacaksınız.

WABetaInfo’ya göre WhatsApp, iOS 8 ve Windows Phone sistemleri için desteğini kesecek. Yapılan açıklamalara göre WhatsApp, Windows Phone’lara 1 Ocak, iOS 8’li iPhone’lara ise 1 Şubat’a kadar destek verecek.

Windows Phone kullanıcılarının uygulama desteğinin kesilmesi çok daha öncelerden başlamıştı. Alınan karar en çok iOS 8 kullanıcılarının etkiledi.

WABetaInfo’nun açıklamalarına göre 1 Ocak 2020 tarihinde WhatsApp uygulaması, Windows Phone cihazlarda çalışmayacak. 1 Şubat 2020’de ise iOS 8 kullanıcıları, WhatsApp uygulamasını kulanmaya devam edebilecekler ancak hesaplarını yeniden doğrulamak istedikleri zaman, doğrulama işlemini bir daha yapamayacaklar ve iOS 8 üzerinden WhatsApp hesaplarına erişim mümkün olmayacak.

Paylaş