Western Digital (SanDisk) Üç Önemli Depolama Ürününü Duyurdu

9 Kasım 2017
103 Görüntülenme

Depolama çözümleri konusunda dünyanın lider şirketlerinden Western Digital, bugün İstanbul’da düzenlediği basın toplantısında üç yeni depolama ürününü tanıttı.

Geçtiğimiz aylarda Western Digital ve SanDisk’in birleşmesiyle oluşan WDC şirketi, iki dev şirketin birleşmesinin ürünlerini de duyurmaya başladı.

Bugün İstanbul’da bir basın toplantısı düzenleyen WDC, depolama çözümleri konusunda üç yeni oyunu My Cloud Home, iXpand Base ve 400GB kapasiteli microSD kartını tanıttı.

WD My Cloud Home

Western Digital’in bu yılki en önemli ürünlerinden biri olan My Cloud Home, hiçbir teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan evinizde kendi bulut sunucunuzu kurmanıza imkan tanıyor. “Mycloud.com” sitesi ve mobil uygulamaları aracılığıyla kolaylıkla yönetebildiğiniz My Cloud Home verilerinizi hem güvenli bir şekilde saklamanızı sağlıyor hem de diğer bulut çözümleri gibi aylık ödemeye ihtiyaç duymuyor.

iXpand Base

SanDisk’in iPhone’lara özel olarak geliştirdiği iXpand Base, siz yatarken telefonunuzu hem şarj ediyor hem de hızlı bir şekilde yedekliyor. Ayrıca iXpand Base ile isterseniz yedeklenen içerikleri iPhone’ununzda saklı tutabiliyor isterseniz tamamen silinmesini sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle telefon yedekleme işini hızlı ve kolay bir şekilde halletmenizi sağlayan iXpand Base, iPad’ler ile de uyuymluluk gösteriyor.

400GB kapasiteli microSD Kart

Mevcut durumda dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı olan 400GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I, günümüzün mobil merkezli yaşam tarzının taleplerine ayak uydurarak tüketicilere depolama alanı sınırlamaları hakkında endişe duymadan fotoğraf ve videoları kaydetme ve paylaşma özgürlüğü sunuyor.  Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için ideal olan dünyanın en yüksek kapasiteli kartı 40 saate kadar Full HD video alabiliyor ve üstün performans sunmak için 100MB / s’ye kadar süper hızlı aktarım sunuyor. Bu aktarım hızında, tüketiciler dakikada 1.200 fotoğraf aktarabilir.  Ayrıca, 400GB SanDisk Ultra microSD kartı A1 App Performans Sınıfı şartnamesine uygundur; bu da kartın uygulamaları daha hızlı yükleyebileceği anlamına geliyor.

SanDisk tarafından yapılan açıklamaya göre tanıtılan ürünler önümüzdeki haftalarda Türkiye pazarıyla buluşacak.

İlginizi çekebilir

Eski telefonunuzdaki verileri kolaylıkla yeni Samsung Galaxy’e taşıyın!
Mobil
113 okunma
Mobil
113 okunma

Eski telefonunuzdaki verileri kolaylıkla yeni Samsung Galaxy’e taşıyın!

Mert Yamak - 17 Ağustos 2018

Geçtiğimiz günlerde dünyayla aynı anda Türkiye'de düzenlediği yeni basın toplantısıyla birlikte üst seviye telefonu Galaxy Note9'u tüketicilerle buluşturan Samsung, kullanıcıların…

Huawei P20 Lite fiyatı ve yetenekleriyle gençleri hedef alıyor
Huawei
277 okunma
Huawei
277 okunma

Huawei P20 Lite fiyatı ve yetenekleriyle gençleri hedef alıyor

Mert Yamak - 17 Ağustos 2018

Telefon tasarımı kadar şekli, ekran boyutu ve hepsinden önemlisi renk seçenekleri, tasarım trendlerini yakından takip eden kullanıcıların önceliği oluyor. Telefonun…

Wifi üzerinden güvenlik taraması yapılabilecek
Sektörel
96 okunma
Sektörel
96 okunma

Wifi üzerinden güvenlik taraması yapılabilecek

Haber Merkezi - 17 Ağustos 2018

BD'li araştırmacılar, kablosuz internet bağlantı (WiFi) üzerinden halka açık alanlarda silah, bomba ve patlayıcı kimyasalları tespit edebilmeye olanak sağlayan yöntem…

Yorum yap