Webrazzi E-Ticaret 2019 Konferansı’na davetlimiz olarak katılmak ister misiniz?

Tekno Safari ailesi olarak 20 Şubat Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleşecek Webrazzi E-Ticaret 2019 etkinliğine davetlimiz olarak katılmak ister misiniz? Peki bunun için ne yapmanız gerekiyor?

17 Şubat 2019
1218 Görüntülenme

E-ticaretin sadece Türkiye değil küresel çaptaki tüm temsilcileri ve bu trende yön veren büyük oyuncuları Webrazzi E-Ticaret 2019’da olacak.

Alışveriş uygulamaları, lojistik, black friday, içerik pazarlaması, pazar yerleri, çok kanallı işletmeler gibi konuların tartışılacağı, e-ticaret dikeyinde sektöre yön veren kişilerin yer alacağı konferansta workshop salonlarında farklı eğitimlere katılabilir, kendinizi e-ticaret özelinde geliştirebilirsiniz.

Pepsico, P&G, Facebook, Armut, Hepsiburada, DHL Express, Next Big Thing(NBT), Gemius, LCW, Akinon, EB2C Direct, Inveon, Netizen, Netpoint Digital, Türkiye İş Bankası gibi markaların yöneticilerinin konuşmacı olarak katılacağı, iki farklı salonda tüm gün sürecek oturumlar ve sunumlarla e-ticaretin bugünü ve geleceği, “Webrazzi E-Ticaret 2019” etkinliğinde ele alınacak.

Konferans gündeminde geleceğin tüketicisi, yeni nesil perakende deneyimleri, fiziksel perakendenin dönüşümü, geleneksel perakendecilerin dijital rekabeti, global büyüme stratejileri ve e-ticarette lojistik sektörünün yeri önemli başlıklar arasında yer alıyor.

Peki bunun için ne yapmanız gerekiyor?

20 Şubat Çarşamba günü, Raffles İstanbul’da gerçekleşecek olan Webrazzi E-Ticaret 2019’a @elogobusiness davetlisi olarak katılmak için tek yapmanız gereken:

1) @teknosafaricom ve @elogobusiness hesaplarını takip etmek.
2)@teknosafaricom  daki gönderinin altına en az iki arkadaşını etiketlemek.

18 Şubat Pazartesi akşamı 20:00’de @teknosafaricom  Instagram hesabımızdan 15 adet davetiyeyi kimlerin kazandığını açıklayacağız.

İlginizi çekebilir

Hangisi daha hızlı? OnePlus 7 Pro – Samsung S10 Plus – Huawei P30 Pro?
17 okunma
17 okunma

Hangisi daha hızlı? OnePlus 7 Pro – Samsung S10 Plus – Huawei P30 Pro?

Onur Binay - 20 Mayıs 2019

Videoda farklı benchmark uygulamaları kullanılıyor. AnTuTu’da OnePlus 7 Pro birinci gelirken, ikinciliği Galaxy S10+ alıyor. Geekbench’in çok çekirdek performansından ise…

Drone’lar renklere göre sınıflandırılacak
22 okunma
22 okunma

Drone’lar renklere göre sınıflandırılacak

Onur Binay - 20 Mayıs 2019

500 gramdan ağır tüm İHA'ları ilgilendiren taslağa göre, İHA'ların uçacağı bölgeler, renklere göre sınıflandırılacak. Yeşil (serbest) bölgede İHA kullanıcısı, pilotu…

PUBG Lite Türkiye çıkış tarihi belli oldu
31 okunma
31 okunma

PUBG Lite Türkiye çıkış tarihi belli oldu

Onur Binay - 20 Mayıs 2019

Ücretsiz ön kayıtlar PUBG Lite'ın resmi internet adresinden gerçekleşirken, katılım sayısı 50 bin, 150 bin, 300 bin ve 500 bini…

%d blogcu bunu beğendi: