E-ticaretin sadece Türkiye değil küresel çaptaki tüm temsilcileri ve bu trende yön veren büyük oyuncuları Webrazzi E-Ticaret 2019’da olacak.

Alışveriş uygulamaları, lojistik, black friday, içerik pazarlaması, pazar yerleri, çok kanallı işletmeler gibi konuların tartışılacağı, e-ticaret dikeyinde sektöre yön veren kişilerin yer alacağı konferansta workshop salonlarında farklı eğitimlere katılabilir, kendinizi e-ticaret özelinde geliştirebilirsiniz.

Pepsico, P&G, Facebook, Armut, Hepsiburada, DHL Express, Next Big Thing(NBT), Gemius, LCW, Akinon, EB2C Direct, Inveon, Netizen, Netpoint Digital, Türkiye İş Bankası gibi markaların yöneticilerinin konuşmacı olarak katılacağı, iki farklı salonda tüm gün sürecek oturumlar ve sunumlarla e-ticaretin bugünü ve geleceği, “Webrazzi E-Ticaret 2019” etkinliğinde ele alınacak.

Konferans gündeminde geleceğin tüketicisi, yeni nesil perakende deneyimleri, fiziksel perakendenin dönüşümü, geleneksel perakendecilerin dijital rekabeti, global büyüme stratejileri ve e-ticarette lojistik sektörünün yeri önemli başlıklar arasında yer alıyor.

Peki bunun için ne yapmanız gerekiyor?

20 Şubat Çarşamba günü, Raffles İstanbul’da gerçekleşecek olan Webrazzi E-Ticaret 2019’a @elogobusiness davetlisi olarak katılmak için tek yapmanız gereken:

1) @teknosafaricom ve @elogobusiness hesaplarını takip etmek.
2)@teknosafaricom  daki gönderinin altına en az iki arkadaşını etiketlemek.

18 Şubat Pazartesi akşamı 20:00’de @teknosafaricom  Instagram hesabımızdan 15 adet davetiyeyi kimlerin kazandığını açıklayacağız.

Paylaş