Global iletişim ağına sahip olması sayesinde Red tarifelerini kullanan müşterilerine “Her Şey Dahil Pasaport” hizmetiyle mevcut tariflerini 64 yabancı ülkede de kullanma imkanı veren Vodafone, bu hizmetini komşu ülkemiz Gürcistan ve gerek turistik gerekse iş seyahatlerinin yoğunlaştığı Çin’de de sundu.

Vodafone’un sadece Red tarifesini kullanan kişilere özel olarak sunduğu “Her Şey Dahil Pasaport” hizmeti sayesinde hizmetin sunulduğu 64 ülkede, günlük 14,90 TL karşılığında paketinizdeki dakika, SMS ve internetinizi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Akıllı Ücretlendirme Sistemi, sizi yurt dışında dakika, SMS ve internetinizi kullanmadığınız günlerde ücret ödemekten kurtarıyor.

Vodafone Red abonelerinin tarifelerindeki dakika, SMS ve internetleri; 64 ülkede de tıpkı Türkiye’deymiş gibi kullanma kolaylığı sağladıklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şu açıklamalarda bulundu:

“Vodafone olarak, dijitalleşme vizyonumuz doğrultusunda abonelerimizin hayatını kolaylaştırmaya odaklı ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bu vizyonla 2013 yılında geliştirdiğimiz ve abonelerimize global iletişim ağımızın gücünden yararlanarak tarifelerini Türkiye’deymiş gibi kullanma imkânı sağladığımız ‘Her Şey Dahil Pasaport’ hizmetini her yıl yenilemeye ve abonelerimizin en çok gittiği ülkelerle güncellemeye devam ediyoruz. Bu yıl özellikle Gürcistan, Çin, Makedonya, Sırbistan gibi ülkeleri de ekleyerek abonelerimizin telefon faturalarını düşünmeden seyahat edebilecekleri ülke kapsamımızı genişlettik. Böylece, abonelerimize çok daha geniş bir coğrafyada özgürce iletişim kurma avantajı sunuyoruz. Vodafone olarak, yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle abonelerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

 

Paylaş