Vodafone Park’ın içindeki kapsamlı oyun alanı Lenovo Game On açıldı

5 Nisan 2018
930 Görüntülenme

Beşiktaş JK ve Lenovo işbirliği ile stadyum içinde tam kapsamlı oyun deneyimi sunan Lenovo Game On açıldı. Lenovo’nun belirttiğine göre dünyanın ilk stadyum içine kurulu tam kapsamlı oyun alanı olan Game On, profesyonel oyunculara hitap ediyor.

Bu sabah İstanbul’da düzenlenen basın toplantısıyla birlikte açılışı gerçekleştirilen Lenovo Game On, bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden oyun oynamayı sevenlere, üstün donanımlı ürünlerle unutamayacakları bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Lenovo Game On turnuvalara ev sahipliği de yapacak

Lenovo’nun Legion markasını taşıyan üst seviye oyuncu ekipmanlarıyla donatılan Lenovo Game On sadece eğlence odaklı bir yer olmayacak. Aynı zamanda Game On ziyaretçileri, düzenlenen çeşitli turnuvalara katılarak ödüllere de sahip olabilecek. Lenovo, olabildiğince sık bir şekilde Game On’da oyun etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Lenovo’nun Jedi Challenges gibi son dönemde tüketicilerle tanıştırdığı AR (Augmented Reality) Artırılmış Gerçeklik tabanlı uygulaması, satışa sunulmadan önce mekana özel olarak ilk kez oyunseverler ile tanıştırılacak. Lenovo Game On’da 3 ayrı Jedi Challenges alanı bulunuyor.

Oyunseverler, Lenovo Game On’da Microsoft’un oyun konsolu Xbox ile oyun oynama şansına da sahip olacak. 200 metrekare büyüklüğünde tasarlanan Xbox deneyim alanında 20’den fazla konsol bulunacak ve Lenovo Game On’u ziyaret edenler en yeni oyunları dünyanın en güçlü konsolu olan Xbox One X ile gerçek 4K olarak oynayabilecek.

Lenovo Game On her gün 12:00 – 24:00 arası hizmet verecek.

İlginizi çekebilir

Apple’dan sonra Samsung ürünlerine de zam geldi!
Mobil
147 okunma
Mobil
147 okunma

Apple’dan sonra Samsung ürünlerine de zam geldi!

Mert Yamak - 17 Temmuz 2018

Hatırlayacağınız üzere Apple, geçtiğimiz günlerde uzun süredir beklenen zammını hayata geçirmiş ve yeni döviz kuruna göre ürünlerinin fiyatını artırmıştı. Bu…

Huawei akıllı telefonlarını güncellemeyle daha hızlı yapacak
Genel
41 okunma
Genel
41 okunma

Huawei akıllı telefonlarını güncellemeyle daha hızlı yapacak

Mert Yamak - 17 Temmuz 2018

Akıllı telefonlarında yer verdiği güçlü donanımın yanı sıra yazılım yetenekleriyle bu donanımların en kararlı şekilde çalışmasını sağlayan Huawei, EMUI arayüzüne…

Rolls Royce da uçan taksi üretecek
Otomobil ve Otonom Araçlar
52 okunma
Otomobil ve Otonom Araçlar
52 okunma

Rolls Royce da uçan taksi üretecek

Haber Merkezi - 17 Temmuz 2018

Rolls Royce lüks uçan taksi projesi üzerinde çalışıyor. Lüks uçan taksilerin 2020'de hizmete sunulması planlanıyor. Rolls Royce, İngiltere'de gerçekleşen bir…