Vodafone Park’ın içindeki kapsamlı oyun alanı Lenovo Game On açıldı

5 Nisan 2018
1198 Görüntülenme

Beşiktaş JK ve Lenovo işbirliği ile stadyum içinde tam kapsamlı oyun deneyimi sunan Lenovo Game On açıldı. Lenovo’nun belirttiğine göre dünyanın ilk stadyum içine kurulu tam kapsamlı oyun alanı olan Game On, profesyonel oyunculara hitap ediyor.

Bu sabah İstanbul’da düzenlenen basın toplantısıyla birlikte açılışı gerçekleştirilen Lenovo Game On, bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden oyun oynamayı sevenlere, üstün donanımlı ürünlerle unutamayacakları bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Lenovo Game On turnuvalara ev sahipliği de yapacak

Lenovo’nun Legion markasını taşıyan üst seviye oyuncu ekipmanlarıyla donatılan Lenovo Game On sadece eğlence odaklı bir yer olmayacak. Aynı zamanda Game On ziyaretçileri, düzenlenen çeşitli turnuvalara katılarak ödüllere de sahip olabilecek. Lenovo, olabildiğince sık bir şekilde Game On’da oyun etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Lenovo’nun Jedi Challenges gibi son dönemde tüketicilerle tanıştırdığı AR (Augmented Reality) Artırılmış Gerçeklik tabanlı uygulaması, satışa sunulmadan önce mekana özel olarak ilk kez oyunseverler ile tanıştırılacak. Lenovo Game On’da 3 ayrı Jedi Challenges alanı bulunuyor.

Oyunseverler, Lenovo Game On’da Microsoft’un oyun konsolu Xbox ile oyun oynama şansına da sahip olacak. 200 metrekare büyüklüğünde tasarlanan Xbox deneyim alanında 20’den fazla konsol bulunacak ve Lenovo Game On’u ziyaret edenler en yeni oyunları dünyanın en güçlü konsolu olan Xbox One X ile gerçek 4K olarak oynayabilecek.

Lenovo Game On her gün 12:00 – 24:00 arası hizmet verecek.

İlginizi çekebilir

Samsung televizyonlarda indirim başladı
11 okunma
11 okunma

Samsung televizyonlarda indirim başladı

Onur Binay - 19 Nisan 2019

Samsung Türkiye'nin her yıl geleneksel olarak uyguladığı Büyük TV Günleri kampanyasının beşincisi başladı. 12 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında…

Instagram beğeni sayısını göstermeyi kaldırabilir
56 okunma
56 okunma

Instagram beğeni sayısını göstermeyi kaldırabilir

Uğur Özdağlı - 19 Nisan 2019

Günümüzün popüler uygulaması instagram ana sayfada gönderilerin beğeni sayacını kaldırabilir. Şirket, gönderilerin beğeni sayılarını arayüzde gizleyip, kullanıcının esas olarak gönderiyi…

Galaxy Fold’un ekranında kullanım sonra arızalar çıkmaya başladı
156 okunma
156 okunma

Galaxy Fold’un ekranında kullanım sonra arızalar çıkmaya başladı

Uğur Özdağlı - 18 Nisan 2019

Cihazın katlanabilir ekranıyla ilgili sorun yaşayanlar arasında The Verge, CNBC ve Bloomberg gibi kuruluşların editörleri yer alıyor. Bloomberg’ün uygulama ve…

%d blogcu bunu beğendi: