Türkiye’deki küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerinin dijitalleşerek yeniliklere ayak uydurması konusunda bir süredir çalışmalar yürüten Vodafone, bu kapsamda KOBİ’lere sağladığı desteğin 14.5 milyon TL seviyesine ulaştığını duyurdu. Vodafone, işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik ekonomik ve pratik çözümler sunan Red Business servisleriyle son bir yılda KOBİ’lere 14.5 milyon TL kazandırdı.

KOBİ’lere sağladıkları destekle ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ, “Vodafone olarak işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra işletmelere sunduğumuz avantajlarla da iş süreçlerinde tasarruf yapma fırsatı veriyoruz. Bu doğrultuda Red Business tarifeleri ile sunduğumuz avantajlı servisleri bir yılda 345 bin kere kullanan işletmelerimiz toplamda 14.5 milyon TL tasarruf sağladı. Yoğun bir iş hayatı olan iş ortaklarımıza sunduğumuz bu avantajlarla, işletmelerimizin iletişim ve temel ihtiyaçlarına yönelik harcamalarını asgariye indirip, ceplerinde kalan parayla firmalarının verimliliğini artırmaya odaklanmalarını hedefliyoruz. Sağladığımız maliyet avantajıyla ülke ekonomisine de önemli bir katkıda bulunuyoruz. Önümüzdeki dönemde işletmelerin en büyük masraf kalemlerinden Ofis ihtiyaçlarına yönelik hazırladığımız Kırtasiye ve Güvenlik Çözümü gibi kampanyaları sunmaya başlayacağız. Vodafone olarak her ölçekten işletmenin ihtiyacını karşıl ihtiyaçlarına akıllı ve pratik çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Ayrıca Vodafone’un sunduğu Red hizmetleri sadece kurumsal müşterileri kapsamıyor. Bireysel müşteriler de Vodafone Red paketlerinden faydalanarak çeşitli kampanya ve indirimlerin sahibi olabiliyor aynı zamanda Vodafone’un özel hizmet ekipleri tarafından destekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here