Vestel’in uygun fiyatlı telefonları Venus V6 ve Venus E4 tanıtıldı!

Vestel, IFA 2018 kapsamında yeni giriş - orta seviye telefonları Vestel Venus V6 ve Vestel Venus E4'ü tanıttı.

30 Ağustos 2018
500 Görüntülenme

Vestel Venus V6 ve Vestel Venus E4 akıllı telefonlar, Vestel’in Almanya’da gerçekleşen IFA 2018 kapsamındaki basın etkinliğiyle birlikte duyuruldu. Etkinlikte duyurulan tepe model Vestel Venus Z30’un dışında Venus V6 ve Venus E4, daha uygun fiyatlı yapısıyla dikkat çekiyor.

Vestel Venus Z30 tanıtıldı! – Çentikli yeni Vestel Venus hakkında detaylar için tıklayın!

Vestel Venus V6 Özellikleri

Vestel’in 5.7 inçlik HD+ çözünürlüklü 18:9 formatında ekrana sahip olan yeni akıllı telefonu Venus V6, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 450 platformundan alıyor. 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza ile gelen telefonun depolama alanı microSD kart desteği sayesinde artırılıyor.

Biri 13 MP diğeri ise 5 MP çözünürlüklü çift arka kamerayla gelen Venus V6’nın ön tarafında da 8 MP çözünürlüklü selfie kamerası konumlandırılıyor. Hem ön hem de arka kamerasında flaş desteği bulunan telefon yazılımsal olarak her iki kamerasıyla da bokeh efektine sahip portre fotoğrafları çekebiliyor.

3366mAh kapasiteli bataryayla birlikte gelen Vestel Venus V6, yeni nesil USB 3.0 Type-C standartını da destekliyor. 156 gram ağırla sahip olan Venus V6’nın metal arka yüzeyi bulunuyor.

Vestel Venus E4 Özellikleri

Vestel’in IFA 2018’de duyurduğu en uygun fiyatlı telefonu Vestel Venus E4’te 5.45 inçlik HD+ çözünürlüklü 18:9 formatında ekrana yer veriliyor. Qualcomm’un Snapdragon 425 platformundan gücünü alan telefon 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza ile birlikte geliyor. Telefonun hafızası microSD kart desteği sayesinde artırılabiliyor.

13 MP çözünürlüklü arka ve 5 MP çözünürlüklü ön kameraya sahip olan telefonda 2900mAh kapasiteli batarya konumlandırılıyor. Çıkarılabilir yapıda olan bu batarya sayesinde Venus E4 geçmiş yıllarda alışık olduğumuz “yedek batarya” kavramını yeniden hayatımıza sokacak gibi görünüyor.

Yeni Vestel Venus V6 ve Vestel Venus E4’ün satışa çıkacağı tarih ve fiyatıyla ilgili bilgiler henüz paylaşılmadı. Detaylar paylaşıldığında Venus V6 ve Venus E4 ile ilgili yeni gelişmeleri sizlere aktaracağız.

İlginizi çekebilir

Bilim insanları, normalden 10 kat daha uzun ömürlü pil geliştirdi
29 okunma
29 okunma

Bilim insanları, normalden 10 kat daha uzun ömürlü pil geliştirdi

Onur Binay - 23 Ocak 2019

Yeni teknoloji lityum iyon bataryalar için elektrot olarak silikon nano-tanecikleri kullanıyor. Bataryalarda %95 saflıktaki grafit yerine silikon nano parçalar kullanılıyor.…

Elon Musk, Starship’in tasarımının arkasındaki bilimi açıkladı
27 okunma
27 okunma

Elon Musk, Starship’in tasarımının arkasındaki bilimi açıkladı

Onur Binay - 23 Ocak 2019

İnsanları Mars’a götürüp orada koloni kurmalarına yardımcı olacak Starship’e dair Elon Musk bazı açıklamalarda bulundu. Starship'in tamamlanmış halinin uzunluğu 30 metre,…

Bir baba, Instagram’ın ’14 yaşındaki kızını öldürmeye yardım ettiğini’ iddia etti
35 okunma
35 okunma

Bir baba, Instagram’ın ’14 yaşındaki kızını öldürmeye yardım ettiğini’ iddia etti

Onur Binay - 23 Ocak 2019

Yas tutan bir baba, Instagram’ın kızını öldürmesine yardım etmekle suçladı. Kalbi kırılmış Ian Russell, 14 yaşındaki Molly'nin kendine zarar vermeyi…

%d blogcu bunu beğendi: