Üç arka kameralı Huawei P20’nin lansman tarihi açıklandı!

1 Mart 2018
261 Görüntülenme

Mobil Dünya Kongresi’ni pas geçerek yeni amiral gemisi telefonları Huawei P20 ailesinin lansmanını kendi etkinliğine saklayan Huawei, geçtiğimiz günlerde telefonların lansman tarihini resmi olarak açıkladı.

Huawei’nin yeni amiral gemisi telefonları Huawei P20 ve Huawei P20 Plus, 27 Mart 2018’de Paris’te düzenlenecek özel basın konferansıyla tanıtılacak. Huawei, Mate ailesiyle başlattığı ince çerçeveli ekran tasarımını ilk kez P serisinde de sergileyecek.

Aynı zamanda bir süredir Huawei P20 ve P20 Plus modellerinin üç arka kameraya sahip olacağı iddiaları konuşulurken, Huawei’nin paylaştığı lansman duyuruları telefonun üç arka kamerasının olacağını doğruluyor.

Huawei, P20 ailesiyle birlikte “Daha zekice görmeye hazır mısın? Daha yakın? Daha aydınlık?” diyerek telefonların kamerasının 2 kat ya daha fazla optik zoom yapabileceğini, diyafram değerinin düşeceğini ve kamera tarafında yapay zekanın önem taşıyacağını işaret ediyor.

Tekno Safari etkinliği yerinde takip edecek

Tekno Safari’den Timur Akkurt, Huawei’nin 27 Mart 2018 tarihinde gerçekleştireceği Huawei P20 lansmanına katılarak telefonun tüm detaylarını yerinde duyuracak. Huawei P20 modelleri tanıtılır tanıtılmaz telefonların tüm özellikleri ve çıkışına ilişkin detaylar Tekno Safari’de olacak.

İlginizi çekebilir

Diske su kaçırırsanız nasıl kurtarırsınız?
42 okunma
42 okunma

Diske su kaçırırsanız nasıl kurtarırsınız?

Serhat Ayan - 14 Aralık 2018

Sıvı teması sonrası zarar gören cihazlarından önemli verilerini kurtarmak isteyen kullanıcılar için anında doğru müdahale büyük önem taşıyor. Oldukça hassas…

DLive nasıl kullanılır
80 okunma
80 okunma

DLive nasıl kullanılır

Uğur Özdağlı - 13 Aralık 2018

Bu yazımızda Blockchain tabanlı canlı yayın platformu DLive.tv'ye nasıl kayıt olunacağını anlatıyoruz. 1- DLive.tv adresine giriyoruz. 2- Sağ üstten giriş…

İçerikçiye blockchain ile para kazandıran video platformu
72 okunma
72 okunma

İçerikçiye blockchain ile para kazandıran video platformu

Uğur Özdağlı - 12 Aralık 2018

İnternet üzerinden canlı yayın ve video platformu olarak faaliyet gösteren DLive, Lino blockchain tabanlı çalışan ve internet üzerinden canlı yayın yapılan…

%d blogcu bunu beğendi: