Amerika’da ortaya çıkan ve kısa sürede ülkemizde ve dünyanın büyük bir kısmında en çok kullanılan servislerden biri haline gelen Uber, Türk Kızılayı ile gerçekleştirdiği önemli bir kampanyayla ile birlikte çoğu kişinin ilgisini çekmeyi başardı.

Uber ve Türk Kızılayı’nın yaptığı anlaşmayla birlikte, İstanbul’da Haziran ayı boyunca ve Haziran 2018’e kadar her ayın ilk pazartesi günü kan bağışçılarının, kendilerine en yakın kan bağışı noktasına taksiyle yapacakları gidiş ve dönüşlerinin 40’ar TL’ye kadar bedelini Uber karşılayacak.

Promosyon Kodu ”KANVER”

Kan bağışlamak isteyen herkes, belirlenen tarihlerde UBER uygulaması ile “Ödeme” sekmesinden “Promosyon Ekle” butonuna basıp; “KANVER” promosyon kodunu ekleyerek, söz konusu hizmetten faydalanabilecek. İlgili Kan Bağışı Merkezine ulaşmak için Kan Bağışı Merkezinin adresinin girilerek, fakat promosyondan yararlanabilmek için kullanıcıların uberXL çağrılması yeterli olacak. 14-30 Haziran 2017 tarihlerinde ve 5 Haziran 2018’e kadar her ayın ilk pazartesi günleri geçerli olacak kampanyada, 40 TL’nin üzerindeki yolculuklarda, ücret farkı yolcuya ait olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here