Twitter, Yeni Özelliğiyle Flood Tweet’leri Ortadan Kaldırıyor

13 Aralık 2017
133 Görüntülenme

Geçtiğimiz haftalarda attığı kritik bir adım neticesinde Tweet’lerdeki karakter sınırını 140 karakterden 280 karaktere yükselten Twitter, platformda yıllardır alışkanlık haline gelmiş bir duruma daha son veriyor.

Hatırlayacağınız üzere birçok Twitter kullanıcısı, hem karakter sayısının yetersiz olması hem de bilgilerini madde madde farklı Tweet’lerle sıralamak istemesiyle birlikte kendi Tweet’ine yanıt vererek çok daha uzun konulara değiniyordu. Elbette bu durum Twitter kullanıcılarının akışlarında bir flood ya da diğer bir değişle Tweet seli ile karşılaşmasına neden oluyordu. Twitter’ın “Tweet Dizileri” özelliği ise yıllardır Twitter’da yaşanan flood sorununu ortadan kaldırıyor.

Tweet Dizileri özelliği sayesinde Tweet atacakları konu hakkında detaylı ve maddeli açıklamalar yaparak birden fazla Tweet’e ihtiyaç duyan kullanıcılar, bu özellik sayesinde tüm Tweet’lerini tek bir dizide toplayabilecek. Böylelikle hem birden fazla Tweet atarak bir konudan bahsetmek daha kolay bir hal alacak hem de Tweet akışını kirleten Tweet selleri nihayete erecek.

Twitter’ın yeni özelliği önümüzdeki haftalarda yayınlanacak güncellemeyle birlikte tüm kullanıcılar için sunulacak.

İlginizi çekebilir

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu
Mobil
39 okunma
Mobil
39 okunma

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu

Mert Yamak - 19 Temmuz 2018

Bir süredir akıllı telefon pazarında beklediği başarıyı elde edemeyen LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G7 ThinQ, Türkiye'de resmi…

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi
Sektörel
48 okunma
Sektörel
48 okunma

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi

Haber Merkezi - 19 Temmuz 2018

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) 2018 yılının ilk 6 aylık verilerini açıkladı. Kart kullanmanın sağladığı avantajların yanı sıra banka hesabı sahibi…

Yorum yap