Hesaplar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmak için önce profilinize başka bir hesap eklemeniz gerekiyor. Bunun için önce sol köşedeki profil simgenize tıklayın. Ardından bir hesap eklemek için “+” sembolüne basın.


Başka bir hesap ekledikten sonra, profil simgesine basarak veya üst menüdeki avatarınıza dokunarak, hesaplar arasında geçişler yapabilirsiniz.

Özellik, birden fazla hesapta çalışan kullanıcıların daha kolay hareket etmelerini kolaylaştıracak. Ancak kişisel tweet’inizi yönettiğiniz markanın zaman çizelgesinden yanlışlıkla göndermemeye dikkat edin. Ayrıca Mac uygulaması için desteğin kaldırılmasının ardından, Mac için Twitter’ın yeni bir versiyonunun geleceği açıklandı.

Twitter’a göre, yeni Mac uygulaması “Mac uygulamasının tüm özelliklerine sahip tamamen yerel” olacak. Bu, çoklu pencere desteği, pencereyi yeniden boyutlandırma, sürükle/bırak ve karanlık modu içeriyor.

Her ikisi de, farklı sistemlerdeki kullanıcılar için faydalı eklemeler ve bu, Twitter uygulamalarının faydasını daha da genişletecek. Bunlar büyük güncellemeler gibi görünmese de, düzenli olarak farklı hesaplara giriş/çıkış yapmanın veya Twitter üzerinden Safari kullanarak oturum açmanın acısını biliyorsanız, bunlar işlerinizi epey kolaylaştıracak.

Paylaş