Türkiye’nin ilk e-bilardo turnuvası başlıyor!

21 Haziran 2018
1242 Görüntülenme

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de günden güne daha büyük ilgi gören espor alanında, Türkiye’nin ilk bilardo turnuvası, Pool Elite Masters Kickoff Turnuvası 28 Haziran Perşembe günü başlıyor. Turnuva başvuruları 25 Haziran saat 18.00’e kadar devam edecek.

Oyunculara gerçekçi bilardo deneyimi sunan Lokum Games tarafından geliştirilen Pool Elite, Türkiye’nin espor alanında ilk bilardo turnuvasını gerçekleştirecek. Bir ay boyunca devam edecek Pool Elite Masters Kickoff Turnuvası’na katılan oyuncular, Avrupa şampiyonluğu yaşamış milli sporcularla mücadele etme imkanına sahip olacak.

28 Haziranda başlayıp bir ay boyunca devam edecek Pool Elite Masters League Kickoff Turnuvası’na toplam 64 oyuncu katılacak. Tekli eleme formatında gerçekleşecek turnuva 9 top kategorisinde oynanacak ve 7 set kazanan oyuncu maçı da kazanmış olacak.

Katılım için 15 yaşın doldurulmuş olması ve Türkiye’de ikamet edilmesi şartları bulunan turnuvaya başvurular, 25 Haziran 2018 Pazartesi saat 18:00‘e kadar devam edecek.

Turnuvanın toplam ödül havuzu 12bin TL

Ödül havuzu oluşturulurken, katılan tüm oyuncuların düşünüldüğü turnuvada toplam  12bin TL’lik ödül havuzu bulunuyor.  Turnuvanın yarı final maçlarına kadar kazanılan tüm maçlar için 75 TL ödül verilecek. Birinci 4 bin TL, ikinci 2bin TL, üçüncü ve dördüncü 750 TL’lik ödülün sahibi olacak.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de mobil oyunların espora dahil olması çok yeni. Pool Elite Masters League Kickoff Turnuvası Türkiye’nin espor alanında ilk bilardo turnuvası olması sebebiyle de sektöre yenilik getirecek bir uygulama olarak konumlanıyor.

Eğer siz de katılmayı düşünüyorsanız bu bağlantıdan turnuva için kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

İlginizi çekebilir

Çocukları intihara sürükleyen Momo adlı oyun yeniden ortaya çıktı
37 okunma
37 okunma

Çocukları intihara sürükleyen Momo adlı oyun yeniden ortaya çıktı

Onur Binay - 22 Şubat 2019

Mesajlaşma platformu WhatsApp üzerinden yayılan Momo’nun son olarak Arjantin'de 12 yaşındaki bir kızın ölümüne sebep olduğu iddia edilmişti. Momo'yla konuşan…

Nvidia, önümüzdeki ay GeForce GTX 1650’yi piyasaya sürebilir
33 okunma
33 okunma

Nvidia, önümüzdeki ay GeForce GTX 1650’yi piyasaya sürebilir

Onur Binay - 22 Şubat 2019

GeForce GTX 1660 ve GTX 1660 Ti söylentileri devam ederken, şimdi üçüncü bir Turing kartının gelecek ay geleceğine dair söylentiler…

WhatsApp’ta önemli bir güvenlik açığı tespit edildi
26 okunma
26 okunma

WhatsApp’ta önemli bir güvenlik açığı tespit edildi

Onur Binay - 22 Şubat 2019

WhatsApp 2.19.20 sürüm güncellemesiyle güvenliği bir adım arttırarak uygulamaya erişim izni için Face ID veya Touch ID kimlik doğrulama seçeneğini…

%d blogcu bunu beğendi: