Türkiye’nin ilk e-bilardo turnuvası başlıyor!

21 Haziran 2018
1180 Görüntülenme

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de günden güne daha büyük ilgi gören espor alanında, Türkiye’nin ilk bilardo turnuvası, Pool Elite Masters Kickoff Turnuvası 28 Haziran Perşembe günü başlıyor. Turnuva başvuruları 25 Haziran saat 18.00’e kadar devam edecek.

Oyunculara gerçekçi bilardo deneyimi sunan Lokum Games tarafından geliştirilen Pool Elite, Türkiye’nin espor alanında ilk bilardo turnuvasını gerçekleştirecek. Bir ay boyunca devam edecek Pool Elite Masters Kickoff Turnuvası’na katılan oyuncular, Avrupa şampiyonluğu yaşamış milli sporcularla mücadele etme imkanına sahip olacak.

28 Haziranda başlayıp bir ay boyunca devam edecek Pool Elite Masters League Kickoff Turnuvası’na toplam 64 oyuncu katılacak. Tekli eleme formatında gerçekleşecek turnuva 9 top kategorisinde oynanacak ve 7 set kazanan oyuncu maçı da kazanmış olacak.

Katılım için 15 yaşın doldurulmuş olması ve Türkiye’de ikamet edilmesi şartları bulunan turnuvaya başvurular, 25 Haziran 2018 Pazartesi saat 18:00‘e kadar devam edecek.

Turnuvanın toplam ödül havuzu 12bin TL

Ödül havuzu oluşturulurken, katılan tüm oyuncuların düşünüldüğü turnuvada toplam  12bin TL’lik ödül havuzu bulunuyor.  Turnuvanın yarı final maçlarına kadar kazanılan tüm maçlar için 75 TL ödül verilecek. Birinci 4 bin TL, ikinci 2bin TL, üçüncü ve dördüncü 750 TL’lik ödülün sahibi olacak.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de mobil oyunların espora dahil olması çok yeni. Pool Elite Masters League Kickoff Turnuvası Türkiye’nin espor alanında ilk bilardo turnuvası olması sebebiyle de sektöre yenilik getirecek bir uygulama olarak konumlanıyor.

Eğer siz de katılmayı düşünüyorsanız bu bağlantıdan turnuva için kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

İlginizi çekebilir

Youtube sanatçı sayfalarına nota koyuyor
92 okunma
92 okunma

Youtube sanatçı sayfalarına nota koyuyor

Serhat Ayan - 16 Kasım 2018

Youtube, şarkıcıların resmi sayfalarının bulunamıyor olmasını kendine konu yaparak bunun için bir çözüm geliştirmiş. Bunu da sayfalarında bize şu şekilde…

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!
127 okunma
127 okunma

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!

Eren Mutluay - 15 Kasım 2018

Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı, yönetmenliğini Baskın ve Housewife filmlerinden tanıdığımız Can Evrenol'un üstlendiği Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız'dan…

Spotify Arap ülkelerine “Yalelli” dedi
167 okunma
167 okunma

Spotify Arap ülkelerine “Yalelli” dedi

Serhat Ayan - 14 Kasım 2018

Spotify, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgeleri’nde bulunan 13 ülkede,Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, Katar, Bahreyn, Cezayir,…

%d blogcu bunu beğendi: