Sony’nin PlayStation kullanıcılarına özel oyunlar ve çeşitli hizmetler sunduğu servisi PlayStation Plus’ın fiyatları geçtiğimiz aylarda artış göstermişti. Sony, bu zammın üstünden henüz kısa bir süre geçmesine rağmen Türkiye’deki PlayStation Plus fiyatlarını yeniden güncelledi.

Yapılan yeni fiyat güncellemesiyle birlikte aylık olarak PlayStation Plus hizmetinden yararlananlar 19,99TL yerine 23,99TL, üç aylık PlayStation Plus hizmetinden yararlananlar 57,99TL yerine 74,99TL ve yıllık olarak PlayStation Plus hizmetinden yararlananlar 149,99TL yerine 179,99TL ödeyecek. Sony, yeni abonelik fiyatlarını 31 Ağustos 2017 saat 00:01’de yürürlüğe sokacak.

Eğer mevcut durumda bir PlayStation Plus aboneliğiniz varsa, yenilenme tarihine kadar yapılan zamdan etkilenmeyeceksiniz ancak abonelik süreniz dolduğunda ve aboneliğinizi tekrar yenilemek istediğinizde yeni zamlanmış fiyatlarla karşılaşacaksınız.

Ayrıca Sony, yeni fiyatlardan hoşnut olmayan abonelerinin otomatik yenileme talimatını durdurması ve aboneliğini iptal etmesi için aşağıdaki yolları izlemesi gerektiğini söylüyor:

PlayStation Plus üyeliğinizin yeni fiyatla devam etmesini önlemek istiyorsanız üyeliğinizi iptal etmelisiniz. 31 Ağustos 2017 veya daha ileri bir tarihte yapmanız gereken bir sonraki ödemenizden en az 48 saat önce hesap ayarlarınızda “”otomatik yenileme“” seçeneğini KAPATIN. Üyeliğinizi nasıl iptal edeceğinizi PlayStation.com adresinde öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here