Turkcell’in BiP servisi üzerinden para gönderme başladı

1 Şubat 2018
119 Görüntülenme

Turkcell’in geçtiğimiz yıllarda kullanıma sunduğu mesajlaşma uygulaması BiP, sahip olduğu yeniliklerle birlikte dünya genelindeki önemli mesajlaşma platformlarıyla rekabet ediyor.

bu kapsamda BiP platformuna her geçen gün farklı özellikler ekleyen Turkcell, bu kez telefon numarası üzerinden para gönderme sistemini hayata geçirdi.

BiP’in yeni özelliğiyle birlikte eğer karşınızdaki kişi de BiP uygulamasını kullanıyorsa sadece telefon numarası üzerinden istediğiniz miktarda kredi kartınız ya da Paycell kartınızla para göndermenize imkan tanıyor. Böylelikle ekstra hiçbir bilgiye ihtiyaç duymadan sadece telefon numarasıyla karşınızdaki kişinin Paycell kartına kolaylıkla para aktarımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer bir Paycell kartınız yoksa BiP uygulaması üzerinden sanal kart oluşturarak parayı sanal kartınıza transfer edebilir, daha sonra Paycell kartınızı fiziksel olarak almanızla birlikte tüm noktlarda para kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu
Mobil
39 okunma
Mobil
39 okunma

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu

Mert Yamak - 19 Temmuz 2018

Bir süredir akıllı telefon pazarında beklediği başarıyı elde edemeyen LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G7 ThinQ, Türkiye'de resmi…

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi
Sektörel
48 okunma
Sektörel
48 okunma

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi

Haber Merkezi - 19 Temmuz 2018

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) 2018 yılının ilk 6 aylık verilerini açıkladı. Kart kullanmanın sağladığı avantajların yanı sıra banka hesabı sahibi…

Yorum yap