Günde 3 milyondan fazla aramanın gerçekleştirildiği Yaani, şimdi de kullanıcılarını e-posta ve navigasyon uygulamalarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Yaani’ye yeni eklenecek olan e-posta ve navigasyon servislerinin verileri Turkcell veri merkezlerinde saklanacak. Yaani E-posta servisi Turkcell’in diğer servisleri ile bütünleşik olacak. Yaani Navigasyon servisi ise haritalara ek olarak trafik yoğunluğunu göstermesiyle sürücülere zaman kazandırabilecek. Böylece kullanıcılara güvenli ve yerli e-posta hizmeti ile en güncel harita verileriyle donatılmış navigasyon özellikleri sunulması planlanıyor.

Konu hakkında Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Hayata geçirdiğimiz dijital ürün ve servislerimiz sadece Türkiye’de değil dünyada da çok büyük ilgi görüyor. Biz müşterilerimiz için gerçekten fark yaratan, yepyeni özellikleri ile rakipleri arasından sıyrılan, üstün bir kullanıcı deneyimi vaat eden servisler geliştiriyoruz. Yaani ile de bunu yaptık. Müşterilerimizin de teveccühü ile bir yıl gibi kısa sürede 8 milyon indirme sayısına ulaştık. Şimdi Türkiye’nin arama motoruna e-posta ve navigasyon özelliklerini ekliyoruz. Burada da fark yaratacağımıza eminim.” dedi.

Paylaş