Sadece sunduğu operatör hizmetleriyle sınırlı kalmayarak geliştirdiği yazılımlar başta olmak üzere birçok farklı alanda müşterilerine teknolojinin her alanında dokunmaya çalışan Turkcell, İstanbul’da düzenlediği basın toplantısında BiTaksi, iTaksi ve Uber gibi servislere rakip platformu Taxi 7×24’ü duyurdu.

Turkcell Taxi 7×24, kullanıcıların diğer servislerde olduğu gibi güvenli ve basit bir şekilde taksi çağırmasının yanı sıra Turkcell’in ek hizmetleriyle birlikte çeşitli farklılıkları da beraberinde getiriyor.

Taxi 7×24 ile birlikte kullanıcılar, taksilerini hem Taxi 7×24 uygulaması hem de Turkcell’in mesajlaşma servisi BiP üzerinden çağırabilecek. Ancak sürücülerin taksi çağrılarını daha rahat karşılayabilmesi ve navigasyondan daha iyi şekilde yararlanabilmesi için akıllı telefonlar yerine Turkcell tarafından sağlanacak tabletler kullanılacak.

Turkcell servisleri taksilerde ücretsiz olacak

Turkcell Fizy, Dergilik ve TV+ gibi eğlence içeriklerine ulaşabileceğiniz Turkcell uygulamaları taksilerde yolculuk esnasında yolculara da dağıtılacak olan tabletler üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilecek. Böylelikle yolcular, yolculuk esnasında dergi okuyup televizyon izlemeye kadar birçok hizmetten yararlanacak.

Paylaş