Turkcell tüm kullanıcıların internetini üç ay boyunca ikiye katlıyor

Turkcell, "BiP" uygulaması üzerinden Enflasyonla Mücadele servisi aracılığıyla üç ay boyunca internet paketinizi ikiye katlıyor.

13 Ekim 2018
813 Görüntülenme

Turkcell, “Enflasyonla Topyekun Mücadele” programı kapsamında tüm Turkcell abonelerinin mevcut internet paketlerini üç ay boyunca ikiye katlayacağını duyurdu.

Turkcell’in #TürkiyeKazanacak etiketiyle yürütülen Enflasyonla Mücadele programına verdiği destek sonucunda gerçekleştirilen kampanyada tüm Turkcell kullanıcıları hem mevcut internet paketlerini, hem de Turkcell hizmetleri için sunulan ek paketlerini ikiye katlıyor. Şu anda talimat verdiğiniz takdirde katlanan paketleriniz bir ay süre ile geçerli oluyor ve bir ayın sonunda iki kez daha yenileniyor.

Turkcell Enflasyonla Topyekun Mücadele hizmetinden nasıl yararlanılır?

İnternet paketinizi üç ay süre ile ikiye katlamak için öncelikle Turkcell’in popüler mesajlaşma uygulaması BiP‘i App Store ya da Google Play üzerinden indirmeniz, eğer kullanıyorsanız da uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. BiP’e giriş yaptıktan sonra alt sekmede yer alan “Keşfet” sekmesine dokunun.

Keşfet sekmesine dokunduğunuzda karşınıza çıkan yeni servisler kısmında Enflasyonla Mücadele’yi seçin ve internetinizi katlamak için “Mesaj Gönder” seçeceğine dokunun. Kısa bir süre içinde internetinizi katlama talebiniz alınacak ve katlanan internet paketiniz mevcut internet paketlerinize dahil edilecektir.

İlginizi çekebilir

AB teknolojiyi arkasına aldı hava kirliliği ile savaşa başlıyor
15 okunma
15 okunma

AB teknolojiyi arkasına aldı hava kirliliği ile savaşa başlıyor

Serhat Ayan - 17 Aralık 2018

Avrupa’nın İnovasyon ve Teknoloji Enstitüsü (EIT) tarafından desteklenen sürdürülebilir enerji lokomotifi InnoEnergy’nin yaptırdığı radikal bir araştırmanın sonuçları açıklandı. Hazırlanan rapora…

Huawei duyguları yüzden okuyup görme engellilere söylüyor
22 okunma
22 okunma

Huawei duyguları yüzden okuyup görme engellilere söylüyor

Serhat Ayan - 17 Aralık 2018

HUAWEI, görme engelli insanların yapay zekanın gücünü kullanarak konuştukları insanların yüzlerindeki duyguları "görmelerini" veya hissetmelerini sağlayan bir uygulama geliştirdi. “Facing Emotions” adı…

İçten yanmalı motorlar için yeni umut: Mikro Dalga Ateşleme
25 okunma
25 okunma

İçten yanmalı motorlar için yeni umut: Mikro Dalga Ateşleme

Meriç Türkbıkmaz - 17 Aralık 2018

Otomotiv endüstrisinin petrolden bağımsız ve temiz enerji çabaları 1973 Petrol Krizi ile birlikte başlamış, 1990'larda General Motors'un EV1 projesi ile…

%d blogcu bunu beğendi: