Turkcell tüm kullanıcıların internetini üç ay boyunca ikiye katlıyor

Turkcell, "BiP" uygulaması üzerinden Enflasyonla Mücadele servisi aracılığıyla üç ay boyunca internet paketinizi ikiye katlıyor.

13 Ekim 2018
993 Görüntülenme

Turkcell, “Enflasyonla Topyekun Mücadele” programı kapsamında tüm Turkcell abonelerinin mevcut internet paketlerini üç ay boyunca ikiye katlayacağını duyurdu.

Turkcell’in #TürkiyeKazanacak etiketiyle yürütülen Enflasyonla Mücadele programına verdiği destek sonucunda gerçekleştirilen kampanyada tüm Turkcell kullanıcıları hem mevcut internet paketlerini, hem de Turkcell hizmetleri için sunulan ek paketlerini ikiye katlıyor. Şu anda talimat verdiğiniz takdirde katlanan paketleriniz bir ay süre ile geçerli oluyor ve bir ayın sonunda iki kez daha yenileniyor.

Turkcell Enflasyonla Topyekun Mücadele hizmetinden nasıl yararlanılır?

İnternet paketinizi üç ay süre ile ikiye katlamak için öncelikle Turkcell’in popüler mesajlaşma uygulaması BiP‘i App Store ya da Google Play üzerinden indirmeniz, eğer kullanıyorsanız da uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. BiP’e giriş yaptıktan sonra alt sekmede yer alan “Keşfet” sekmesine dokunun.

Keşfet sekmesine dokunduğunuzda karşınıza çıkan yeni servisler kısmında Enflasyonla Mücadele’yi seçin ve internetinizi katlamak için “Mesaj Gönder” seçeceğine dokunun. Kısa bir süre içinde internetinizi katlama talebiniz alınacak ve katlanan internet paketiniz mevcut internet paketlerinize dahil edilecektir.

İlginizi çekebilir

Honor 20 ve Honor 20 Pro ön inceleme
23 okunma
23 okunma

Honor 20 ve Honor 20 Pro ön inceleme

Onur Binay - 22 Mayıs 2019

Şirket, Honor 20 serisiyle uygun fiyata üst seviye özellikler sunmayı hedefliyor. Bu modeller, Huawei P30 Pro modelinde gördüğümüz Kirin 980…

Honor 20 ve Honor 20 Pro tanıtıldı: Teknik özellikleri ne? Fiyatı ne kadar?
31 okunma
31 okunma

Honor 20 ve Honor 20 Pro tanıtıldı: Teknik özellikleri ne? Fiyatı ne kadar?

Onur Binay - 21 Mayıs 2019

Honor, Londra’da düzenlediği etkinlikte Honor 20 ve Honor 20 Pro modellerini tanıttı. Şirket, Honor 20 serisiyle uygun fiyata üst seviye…

Google’ın işbirliğini kesmesinin ardından Huawei’den açıklama geldi
131 okunma
131 okunma

Google’ın işbirliğini kesmesinin ardından Huawei’den açıklama geldi

Onur Binay - 20 Mayıs 2019

Reuters’ın haberine göre Huawei’nin AOSP (Android Açık Kaynak Kodu Projesi) ile erişimi sınırlanırken, Google’ın çatı şirketi Alphabet’in aldığı karara göre…

%d blogcu bunu beğendi: