Turkcell tüm kullanıcıların internetini üç ay boyunca ikiye katlıyor

Turkcell, "BiP" uygulaması üzerinden Enflasyonla Mücadele servisi aracılığıyla üç ay boyunca internet paketinizi ikiye katlıyor.

13 Ekim 2018
889 Görüntülenme

Turkcell, “Enflasyonla Topyekun Mücadele” programı kapsamında tüm Turkcell abonelerinin mevcut internet paketlerini üç ay boyunca ikiye katlayacağını duyurdu.

Turkcell’in #TürkiyeKazanacak etiketiyle yürütülen Enflasyonla Mücadele programına verdiği destek sonucunda gerçekleştirilen kampanyada tüm Turkcell kullanıcıları hem mevcut internet paketlerini, hem de Turkcell hizmetleri için sunulan ek paketlerini ikiye katlıyor. Şu anda talimat verdiğiniz takdirde katlanan paketleriniz bir ay süre ile geçerli oluyor ve bir ayın sonunda iki kez daha yenileniyor.

Turkcell Enflasyonla Topyekun Mücadele hizmetinden nasıl yararlanılır?

İnternet paketinizi üç ay süre ile ikiye katlamak için öncelikle Turkcell’in popüler mesajlaşma uygulaması BiP‘i App Store ya da Google Play üzerinden indirmeniz, eğer kullanıyorsanız da uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. BiP’e giriş yaptıktan sonra alt sekmede yer alan “Keşfet” sekmesine dokunun.

Keşfet sekmesine dokunduğunuzda karşınıza çıkan yeni servisler kısmında Enflasyonla Mücadele’yi seçin ve internetinizi katlamak için “Mesaj Gönder” seçeceğine dokunun. Kısa bir süre içinde internetinizi katlama talebiniz alınacak ve katlanan internet paketiniz mevcut internet paketlerinize dahil edilecektir.

İlginizi çekebilir

Organize İşler Sazan Sarmalı vizyondan kalkmadan Netflix’te
102 okunma
102 okunma

Organize İşler Sazan Sarmalı vizyondan kalkmadan Netflix’te

Haber Merkezi - 16 Şubat 2019

Yılmaz Erdoğan’ın çok konuşulan filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, 1 Şubat’ta sinemalarda gösterime girmişti. Vizyona girişinin öncesinde de, sinema salonlarıyla…

Elektrikli Doblo ve yeni FCA ürünlerinin evi: TOFAŞ AR-GE
70 okunma
70 okunma

Elektrikli Doblo ve yeni FCA ürünlerinin evi: TOFAŞ AR-GE

Meriç Türkbıkmaz - 16 Şubat 2019

TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası’nı ilk ziyaretimi 2011 yılında, üniversite birinci sınıfta mühendisliğe giriş ders içeriğindeki teknik bir gezi kapsamında gerçekleştirmiş,…

iOS 12.1.4 çok az kişi tarafından bilinen gizli bir özelliğe sahip
110 okunma
110 okunma

iOS 12.1.4 çok az kişi tarafından bilinen gizli bir özelliğe sahip

Onur Binay - 15 Şubat 2019

Apple, geçtiğimiz günlerde Facetime uygulamasından kişilerin ortam seslerini dinlemesine sebep olan hatayı iOS 12.1.4 güncellemesiyle düzeltmişti. Apple, bir özelliği daha…

%d blogcu bunu beğendi: