Türk oyuncuların iPhone ile çekilen portreleri İstanbul’da sergileniyor

37. İstanbul Film Festivali kapsamında kurulan Festival Stüdyosu sergisinde Bartu Küçükçağlayan, Ezgi Mola, Öykü Karayel, Damla Sönmez ve birçok oyuncunun iPhone ile çekilen portreleri Galeri Işık Teşvikye'de sergileniyor.

5 Nisan 2018
1130 Görüntülenme

Istanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Film Festivali, bu yıl 37. kez gerçekleşecek. 18 farklı bölümde 200’e yakın filmin sergileneceği 37. İstanbul Film Festivali’nde sinemaseverler ve ömrünü sinemaya adayan genç yaşlı tüm emektarlar yaratıcılığın sınırlarını zorlayacak.

Bu yıl İstanbul Film Festivali’nin en dikkat çekici noktalarından biri ise Festival Stüdyosu oluyor. İstanbul Film Festivali kapsamında Galeri Işık Teşvikye’de kurulan Festival Stüdyosu sergisinde İstanbul Film Festivali’nde rol aldıkları filmler sergilenen oyuncuların, iPhone ile çekilmiş portreleri sergileniyor.

Sergi ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor

Bartu Küçükçağlayan, Ezgi Mola, Öykü Karayel, Damla Sönmez ve daha birçok oyuncunun Fotoğrafçı Muhsin Akgün tarafından iPhone’un portre modu özelliğiyle çekilen portrelerinin olduğu sergi 4 Nisan – 28 Nisan 2018 tarihleri arasında her gün 10.00 – 18.00 saatleri arasında ücretsiz ziyaret edilebiliyor.

Fotoğrafçı Muhsin Akgün, iPhone ile oyuncuların portrelerini çektiği sergisini Steven Soderbergh‘ın sadece iPhone 7 Plus kullanarak çektiği etkileyici Unsane filminden esinlendi.

İlginizi çekebilir

Samsung televizyonlarda indirim başladı
12 okunma
12 okunma

Samsung televizyonlarda indirim başladı

Onur Binay - 19 Nisan 2019

Samsung Türkiye'nin her yıl geleneksel olarak uyguladığı Büyük TV Günleri kampanyasının beşincisi başladı. 12 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında…

Instagram beğeni sayısını göstermeyi kaldırabilir
56 okunma
56 okunma

Instagram beğeni sayısını göstermeyi kaldırabilir

Uğur Özdağlı - 19 Nisan 2019

Günümüzün popüler uygulaması instagram ana sayfada gönderilerin beğeni sayacını kaldırabilir. Şirket, gönderilerin beğeni sayılarını arayüzde gizleyip, kullanıcının esas olarak gönderiyi…

Galaxy Fold’un ekranında kullanım sonra arızalar çıkmaya başladı
156 okunma
156 okunma

Galaxy Fold’un ekranında kullanım sonra arızalar çıkmaya başladı

Uğur Özdağlı - 18 Nisan 2019

Cihazın katlanabilir ekranıyla ilgili sorun yaşayanlar arasında The Verge, CNBC ve Bloomberg gibi kuruluşların editörleri yer alıyor. Bloomberg’ün uygulama ve…

%d blogcu bunu beğendi: