Türk oyuncuların iPhone ile çekilen portreleri İstanbul’da sergileniyor

37. İstanbul Film Festivali kapsamında kurulan Festival Stüdyosu sergisinde Bartu Küçükçağlayan, Ezgi Mola, Öykü Karayel, Damla Sönmez ve birçok oyuncunun iPhone ile çekilen portreleri Galeri Işık Teşvikye'de sergileniyor.

5 Nisan 2018
741 Görüntülenme

Istanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Film Festivali, bu yıl 37. kez gerçekleşecek. 18 farklı bölümde 200’e yakın filmin sergileneceği 37. İstanbul Film Festivali’nde sinemaseverler ve ömrünü sinemaya adayan genç yaşlı tüm emektarlar yaratıcılığın sınırlarını zorlayacak.

Bu yıl İstanbul Film Festivali’nin en dikkat çekici noktalarından biri ise Festival Stüdyosu oluyor. İstanbul Film Festivali kapsamında Galeri Işık Teşvikye’de kurulan Festival Stüdyosu sergisinde İstanbul Film Festivali’nde rol aldıkları filmler sergilenen oyuncuların, iPhone ile çekilmiş portreleri sergileniyor.

Sergi ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor

Bartu Küçükçağlayan, Ezgi Mola, Öykü Karayel, Damla Sönmez ve daha birçok oyuncunun Fotoğrafçı Muhsin Akgün tarafından iPhone’un portre modu özelliğiyle çekilen portrelerinin olduğu sergi 4 Nisan – 28 Nisan 2018 tarihleri arasında her gün 10.00 – 18.00 saatleri arasında ücretsiz ziyaret edilebiliyor.

Fotoğrafçı Muhsin Akgün, iPhone ile oyuncuların portrelerini çektiği sergisini Steven Soderbergh‘ın sadece iPhone 7 Plus kullanarak çektiği etkileyici Unsane filminden esinlendi.

İlginizi çekebilir

Apple’dan sonra Samsung ürünlerine de zam geldi!
Mobil
123 okunma
Mobil
123 okunma

Apple’dan sonra Samsung ürünlerine de zam geldi!

Mert Yamak - 17 Temmuz 2018

Hatırlayacağınız üzere Apple, geçtiğimiz günlerde uzun süredir beklenen zammını hayata geçirmiş ve yeni döviz kuruna göre ürünlerinin fiyatını artırmıştı. Bu…

Huawei akıllı telefonlarını güncellemeyle daha hızlı yapacak
Genel
39 okunma
Genel
39 okunma

Huawei akıllı telefonlarını güncellemeyle daha hızlı yapacak

Mert Yamak - 17 Temmuz 2018

Akıllı telefonlarında yer verdiği güçlü donanımın yanı sıra yazılım yetenekleriyle bu donanımların en kararlı şekilde çalışmasını sağlayan Huawei, EMUI arayüzüne…

Rolls Royce da uçan taksi üretecek
Otomobil ve Otonom Araçlar
51 okunma
Otomobil ve Otonom Araçlar
51 okunma

Rolls Royce da uçan taksi üretecek

Haber Merkezi - 17 Temmuz 2018

Rolls Royce lüks uçan taksi projesi üzerinde çalışıyor. Lüks uçan taksilerin 2020'de hizmete sunulması planlanıyor. Rolls Royce, İngiltere'de gerçekleşen bir…