WiFi çözümleriyle dünyanın lider markaları arasında yer alan TP- Link‘in WiFi mesh sistemi “Deco E4” Türkiye’de artık satışta.

TP-Link, yıllardır WiFi sistemlerini daha ulaşılabilir yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Diğer sistemlere göre daha uygun fiyatlı Mesh sistemi olan Deco E4 Türkiye’de de raflardaki yerini aldı. WiFi konusunda kapsama alanı başta olmak üzere pek çok soruna çözüm sağlayan WiFi Mesh teknolojisi, TP- Link Deco serisiyle önemli çözümler sunuyor. WiFi Mesh teknolojisinin tüm avantajlarını sunan Deco E4’ün iki birimden oluşan paketi 599 TL fiyat etiketine sahip. İkili ya da üçlü paket halinde satışa sunulan ürün, standart bir evin gereksinimlerini rahatlıkla karşılayabiliyor. Deco E4 Üç Birimli Paket ise 899 TL olarak satılıyor.

Gelişmiş Deco Mesh teknolojisi ile farklı Deco birimleri birlikte çalışarak tek bir ağ adı olan ‘birleştirilmiş’ bir ağ oluşturulmasını sağlıyor. Evin içinde mobil cihazlar ile dolaşırken olabilecek en yüksek hız için Deco’lar arasında otomatik olarak geçiş yapılıyor. Bu da size kesintisiz bir WiFi deneyimi sunuyor. Deco E4 üçlü paket, 371 metrekareye kadar WiFi sinyallerini güçlü bir şekilde ulaştırabiliyor. Bu sayede gerçekten kesintisiz ve hızlı bir WiFi ağı oluşturuluyor. Daha sonra gerek duyulduğunda bu ağa yeni bir Deco birimi eklenebiliyor. Üstelik aynı model olması da gerekmiyor; farklı model Deco birimleri ile ağı genişletmek mümkün.

Paylaş