Bilim – kurgu filmlerinden aşina olduğumuz sürücüsüz otomobiller ve yeni nesil yakıt tüketimine sahip çevre dostu elektrikli otomobiller geleceğin teknolojisiyle birlikte hayatımızın bir parçası olmak üzere. Bu teknolojilerin gelişmesi ve hayatımıza girmesi konusunda da en önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Bosch, Tesla ve Porsche gibi üreticilerle geliştirdiği ortak çözümler sayesinde geleceğin otomobillerine yön veren şirketler arasında yer alıyor.

Buna bağlı olarak da Timur Akkurt, geleceğin otomobillerini test etmek ve sizlere aktarmak için Bosch’un davetlisi olarak Almanya’daki Bosch Boxberg Test Merkezi’ni ziyaret etti. Burada Bosch’un otomobiller için geliştirdiği teknolojileri inceledi ve üstün teknolojiyle donatılan otomobilleri deneyimledi.

Timur Akkurt’un Porshe Panamera 4s Diesel ve Otonom Tesla Model S gibi teknolojiyle donatılmış otomobilleri test ettiği videosunu hemen aşağıdan izleyebilir, ayrıca yaşadığı deneyimleri aktardığı BirGün Gazetesi’ndeki yazısına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here