Tek Şarjla 22 Saat Müzik Dinletebilen Kulaklık: Beats Studio3 Wireless

5 Eylül 2017
221 Görüntülenme

Apple tarafından geliştirilen ve üst seviye kulaklıkların yer aldığı Beats Studio serisi kulaklıklar Beats Studio3 Wireless ile genişletildi.

Kendisine ait olan W1 yongasını taşıyan Beats Studio3 Wireless, bu yonga sayesinde Bluetooth aracılığıyla iPhone, iPad ve Mac’lerle eşleştirilmek istendiğinde daha da hızlı eşleşiyor. Ayrıca Apple, bu kulaklığın şarj ve pil konusunda oldukça iddialı gözüküyor. Yapılan açıklamaya göre bu kulaklık, tek şarjla 22 saat müzik dinletebiliyor. Bunun yanı sıra ‘Fast Fuel’ adını taşıyan özellikle birlikte ise 10 dakika şarj etmenin karşılığında 3 saat kullanım ömrü sunuyor.

“Pure Adaptive Noice Cancelleation” adlı gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklık bu özelliği sayesinde bazı algoritmalar aracılığıyla dış mekandan gelen gürültünün ve saç, gözlük, kulak şekli ve hareket gibi şeylerin yol açtığı ses kaybını engelliyor.

Üzerindeki tuşlar sayesinde Siri’yi aktif etme, müzik değiştirme, ses açma ve kapama gibi şeyleri kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan Studio3 üzerinde bulunan dahili mikrofon sayesinde telefon görüşmenizi yapabiliyorsunuz ve sesli asistan Siri’yi yönetebiliyorsunuz.

Kırmızı, Mat Siyah, Beyaz, Uçuk Gül Rengi, Mavi ve Gölge Grisi renk seçeneklerine sahip olan Beats. Studio3 Wireless, 1599 liralık fiyat etiketine sahip. Şu anda Apple Store ve Apple’ın web sitesi üzerinden satışa sunulmuş durumda.

İlginizi çekebilir

Instagram’a takipçilerden çıkarma özelliği geliyor
Sosyal Medya
15 okunma
Sosyal Medya
15 okunma

Instagram’a takipçilerden çıkarma özelliği geliyor

Ekin Kollama - 18 Temmuz 2018

Günlük hayatımızın olmazsa olmazı haline gelen popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram, kullanıcıların bir süredir beklediği "takipçilerden çıkarma" özelliğini devreye sokmaya…

LG, Apple için 20 Milyon LCD panel üretecek
Mobil
26 okunma
Mobil
26 okunma

LG, Apple için 20 Milyon LCD panel üretecek

Eren Kebapçı - 18 Temmuz 2018

Apple'ın eylül ayında tanıtması beklenen yeni iPhone modelleri büyük bir merakla bekleniyor. Elimize gelen sızıntılar ise Apple'ın, LG'den 20 Milyon…

Bir efsane daha bitti: Yahoo Messenger resmen kapatıldı
Yazılım ve Uygulamalar
25 okunma
Yazılım ve Uygulamalar
25 okunma

Bir efsane daha bitti: Yahoo Messenger resmen kapatıldı

Haber Merkezi - 18 Temmuz 2018

MSN ve AOL Messenger'in ardından Yahoo Messenger da yolun sonuna geldi. 17 Temmuz'dan itibaren mesajlaşma özelliği kullanıma kapatıldı. Yahoo Messenger’ı…

Yorum yap