Apple tarafından geliştirilen ve üst seviye kulaklıkların yer aldığı Beats Studio serisi kulaklıklar Beats Studio3 Wireless ile genişletildi.

Kendisine ait olan W1 yongasını taşıyan Beats Studio3 Wireless, bu yonga sayesinde Bluetooth aracılığıyla iPhone, iPad ve Mac’lerle eşleştirilmek istendiğinde daha da hızlı eşleşiyor. Ayrıca Apple, bu kulaklığın şarj ve pil konusunda oldukça iddialı gözüküyor. Yapılan açıklamaya göre bu kulaklık, tek şarjla 22 saat müzik dinletebiliyor. Bunun yanı sıra ‘Fast Fuel’ adını taşıyan özellikle birlikte ise 10 dakika şarj etmenin karşılığında 3 saat kullanım ömrü sunuyor.

“Pure Adaptive Noice Cancelleation” adlı gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklık bu özelliği sayesinde bazı algoritmalar aracılığıyla dış mekandan gelen gürültünün ve saç, gözlük, kulak şekli ve hareket gibi şeylerin yol açtığı ses kaybını engelliyor.

Üzerindeki tuşlar sayesinde Siri’yi aktif etme, müzik değiştirme, ses açma ve kapama gibi şeyleri kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan Studio3 üzerinde bulunan dahili mikrofon sayesinde telefon görüşmenizi yapabiliyorsunuz ve sesli asistan Siri’yi yönetebiliyorsunuz.

Kırmızı, Mat Siyah, Beyaz, Uçuk Gül Rengi, Mavi ve Gölge Grisi renk seçeneklerine sahip olan Beats. Studio3 Wireless, 1599 liralık fiyat etiketine sahip. Şu anda Apple Store ve Apple’ın web sitesi üzerinden satışa sunulmuş durumda.