yeni akıllı saati MOVETIME ve akıllı bikeliği MOVEBAND’i Türkiye’de satışa sundu. TCL MOVE ailesine eklenen yeni akıllı cihazlar, temel olarak kullanıcıların sağlıklı ve aktif bir hayat yaşamasını hedefliyor.

TCL MOVEBAND Display

TCL’in rakiplerine kıyasla uygun bir fiyat etiketiyle ülkemizdeki tüketicilerle buluşturduğu akıllı bilekliği TCL MOVEBAND, üzerindeki yüksek performanslı hareket detektörü sayesinde faaliyetlerinizi anlık olarak takip ediyor, tüm adımlarınızı ve yaktığınız kaloriyi hesaplıyor. Aynı zamanda sizin verilerinizi göz önüne alarak hem kendinizi ödüllendirmeniz hem de spor faaliyetlerinize önem vermeniz için geçerli nedenleri size ileten TCL MOVEBAND, uyku düzeninizi de takip ederek uyku döngünüze dair detayları sizinle paylaşıyor. Böylelikle hem aktivite hem de uyku takibiyle düzenli bir hayat yaşamanıza olanak tanıyor. TCL’in paylaştığı bilgilere göre 1.5 saatlik tam şarjla 5 gün kullanım sunan MOVEBAND Display, IP66 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklılık gösteriyor. Ayrıca TCL MOVEBAND’in akıllı telefonlarıyla bağlantısını gerçekleştiren kullanıcılar, akıllı telefonlarına gelen mesajları, arama ve bildirimleri MOVEBAND üzerinden görüntüleyebiliyor. TCL MOVEBAND Display, Türkiye’de 179TL satış etiketiyle tüketicilerin karşısına çıkıyor.

TCL MOVETIME Akıllı Saat

TCL MOVEBAND gibi temel olarak aktivite takibini hedef alan TCL MOVETIME, MOVEBAND’e kıyasla günlük kullanıma ilişkin daha dikkat çekici özelliklerle geliyor. 1.4 inçlik dokunmatik yuvarlak AMOLED ekrana sahip olan TCL MOVETIME, değiştirilebilir deri bileklikleriyle öne çıkıyor. TCL MOVETIME, akıllı saat özelliklerini günlük hayatınızda sırıtmayacak klasik bir saat tasarımının ardına saklıyor. Tıpkı TCL MOVEBAND Display gibi aktivite ve uyku takibi konusunda yüksek performanslı sensörleriyle günlük yaşamınızı düzenlemenizi sağlayan MOVETIME, diğer akıllı saat işlevleriyle telefona bağımlı kalmadan bildirimlerinizi takip etmenizi ve sesli mesajları dinlemenizi sağlıyor. TCL MOVETIME ise ülkemizde 799TL tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketicilerle buluşacak.]]>

Paylaş