Evinde televizyonun yeterince sanatsal durmadığını düşünenler için düşünülmüş olan The Frame adlı televizyon serisi ekranı yağlı boya tablolardan kişisel fotoğraf kitaplığına kadar tüm fotoğrafların gösterebildiği bir çerçeveye dönüştürülen “Art Mode” (Sanat Modu) özelliği sayesinde televizyon kapatıldığında kişinin kendine göre düzenleyebildiği bir çerçeveye dönüşüyor.

Tasarımının yanı sıra enerji tasarrufunun da düşünüldüğü The Frame, hareket sensörü ile oda içindeki insanların varlığını ya da yokluğunu algılayabiliyor. Odada kimseni olmadığı takdirde kendi kendine güç tasarrufu moduna geçerek kendini kapatıyor, odaya biri girdiğinde ise tekrardan açılıyor.

Duvara boşluksuz monte edilebilen tasarımı ve görünmeyen bağlantılarıyla hiçbir kablosu gözükmeyen The Frame, duvarda gerçek bir çerçeve ya da tablo gibi gözükerek evdeki dekorun bozulmayıp aksine daha da renklendirilmesini mümkün kılıyor.

Samsung The Frame’in teknik özellikleri ise şu şekilde:

Ekran Boyutları: 65 inç ve 55 inç

Çerçeve Boyutları: 83.1 x 145.4 cm (65 inç) 70.8 x 123.5 cm (55 inç)

Görüntü Kalitesi: 4K UHD, HDR, Active Crystal Color

Akıllı Özellikler: 2017 Samsung Smart Hub, Smart View, Tek Kumanda

Ses: 40 W / 2.2 CH

Yeni Özellikler: Sanat Modu, Samsung Koleksiyonu, Parlaklık Sensörü, Hareket Sensörü

Temel olarak kömür siyahı renk çerçeveyle gelen televizyon için ayrıca satın alabileceğini ceviz, bej ahşap ve beyaz renk çerçeve modelleri de mevcut. Ön satışa özel yanında ek olarak istediğiniz renkte bir tane daha çerçeve hediye edilen Samsung The Frame, 55 inç ekran boyutuna sahip modeli 8999 TL fiyat etiketiyle satılırken 65 inç ekran boyutuna sahip modeli 12999 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Televizyonu Samsung’un online mağazasından satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here