Steve Wozniak, Elon Musk ve şirketi Tesla’ya inanmıyor

30 Ocak 2018
241 Görüntülenme

Teknoloji dünyasında yaptığı ağır eleştirilerle adını sıkça duyduğumuz Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, bu kez son zamanların en çok konuşulan teknoloji milyoneri Elon Musk ve şirketi Tesla hakkında konuştu.

Daha önce Musk ve şirketi Tesla hakkında görüşlerini dile getirirken gelecekteki yeni teknoloji devrimini gerçekleştirecek şirketin Apple değil Tesla olduğunu söyleyen Steve Wozniak, bu kez sözleriyle ters düşecek açıklamalarda bulundu.

Artık Elon Musk ve şirketine kulak asmıyor

Daha önce yaptığı açıklamaları yeniden hatırlatan Steve Wozniak, üstü kapalı bir şekilde yanıldığını kabul ederken bundan sonra Elon Musk’ın şahsı ve şirketi Tesla tarafından yapılan açıklamaların hiçbirine inancı kalmadığını belirtti.

Wozniak’ın açıklamalarına göre Elon Musk daha önce açıkladığı zaman çizelgesine hiçbir zaman sadık kalmadı ve bu durum Wozniak için hayal kırıklığı oldu. Wozniak, bu durum nedeniyle Tesla’nın beklenen devrimsel işleyişten çıkarak gidişatının düşündüğü gibi olmadığını söyleyerek Audi ve BMW gibi üreticilerin de bu alanda ilerleme kaydettiğini ve Tesla’yı yakalama ihtimali olduğunu söyledi.

İçinde Tesla sevgisi hala var

Şu anda da bir Tesla kullanıcısı olan Steve Wozniak, Elon Musk ve Tesla’nın beklentilerini karşılamamasına rağmen Tesla’nın alanında hala en iyisi olduğunu ve Tesla’yı çok sevdiğini dillendiriyor.

Hiçbir zaman da Tesla’ya duyduğu sempatinin sönmeyeceğini belirten Steve Wozniak, yine de Tesla’dan olan beklentilerini en düşükte tutacağını paylaştı.

İlginizi çekebilir

Nissan Türkiye 8 ülkenin yönetim merkezi oldu
26 okunma
26 okunma

Nissan Türkiye 8 ülkenin yönetim merkezi oldu

Onur Binay - 21 Nisan 2019

1 Nisan 2019 tarihi itibariyle, Nissan’ın Fas, Tunus, Sudan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Özbekistan ve Türkmenistan pazarlarındaki operasyonlar, görev alanı genişleyen…

Pirelli’nin 147 yıllık hikayesi çizgi roman oldu
65 okunma
65 okunma

Pirelli’nin 147 yıllık hikayesi çizgi roman oldu

Onur Binay - 20 Nisan 2019

İtalyan lastik üreticisi Pirelli, 147 yıllık hikayesini dijital bir çizgi romana taşıdı. Beş bölümlük “Pirelli an Italian in the world”…

Dubai’de telefon fiyatları ne kadar?
85 okunma
85 okunma

Dubai’de telefon fiyatları ne kadar?

Onur Binay - 20 Nisan 2019

Akıllı telefonlardan kameralara hatta bilgisayarlara kadar birçok farklı ürünün fiyatı Dubai’de ne kadar gelin hep birlikte görelim.... Yurtdışı seyahatlerinden dönerken…

%d blogcu bunu beğendi: