Steve Wozniak, Elon Musk ve şirketi Tesla’ya inanmıyor

30 Ocak 2018
130 Görüntülenme

Teknoloji dünyasında yaptığı ağır eleştirilerle adını sıkça duyduğumuz Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, bu kez son zamanların en çok konuşulan teknoloji milyoneri Elon Musk ve şirketi Tesla hakkında konuştu.

Daha önce Musk ve şirketi Tesla hakkında görüşlerini dile getirirken gelecekteki yeni teknoloji devrimini gerçekleştirecek şirketin Apple değil Tesla olduğunu söyleyen Steve Wozniak, bu kez sözleriyle ters düşecek açıklamalarda bulundu.

Artık Elon Musk ve şirketine kulak asmıyor

Daha önce yaptığı açıklamaları yeniden hatırlatan Steve Wozniak, üstü kapalı bir şekilde yanıldığını kabul ederken bundan sonra Elon Musk’ın şahsı ve şirketi Tesla tarafından yapılan açıklamaların hiçbirine inancı kalmadığını belirtti.

Wozniak’ın açıklamalarına göre Elon Musk daha önce açıkladığı zaman çizelgesine hiçbir zaman sadık kalmadı ve bu durum Wozniak için hayal kırıklığı oldu. Wozniak, bu durum nedeniyle Tesla’nın beklenen devrimsel işleyişten çıkarak gidişatının düşündüğü gibi olmadığını söyleyerek Audi ve BMW gibi üreticilerin de bu alanda ilerleme kaydettiğini ve Tesla’yı yakalama ihtimali olduğunu söyledi.

İçinde Tesla sevgisi hala var

Şu anda da bir Tesla kullanıcısı olan Steve Wozniak, Elon Musk ve Tesla’nın beklentilerini karşılamamasına rağmen Tesla’nın alanında hala en iyisi olduğunu ve Tesla’yı çok sevdiğini dillendiriyor.

Hiçbir zaman da Tesla’ya duyduğu sempatinin sönmeyeceğini belirten Steve Wozniak, yine de Tesla’dan olan beklentilerini en düşükte tutacağını paylaştı.

İlginizi çekebilir

Apple neden iPhone XR modelini daha geç satışa sunacak?
Mobil
133 okunma
Mobil
133 okunma

Apple neden iPhone XR modelini daha geç satışa sunacak?

Mert Yamak - 22 Eylül 2018

Hatırlayacağınız üzere Apple, geçtiğimiz hafta Steve Jobs Theatre'da düzenlediği etkinlikle birlikte üç yeni iPhone modeli iPhone Xs, iPhone Xs Max…

Nokia’nın yeni akıllı telefonunu tanıtacağı tarih belli oldu
Genel
157 okunma
Genel
157 okunma

Nokia’nın yeni akıllı telefonunu tanıtacağı tarih belli oldu

Eren Kebapçı - 21 Eylül 2018

Nokia'nın merakla beklenen yeni modelinin ne zaman tanıtılacağı belli oldu. HMD Global, 4 Ekim tarihinde Londra ve Milano'da gerçekleşecek etkinliklerde…

Instagram’a fotoğrafları paylaşma özelliği geliyor
Sosyal Medya
160 okunma
Sosyal Medya
160 okunma

Instagram’a fotoğrafları paylaşma özelliği geliyor

Mert Yamak - 21 Eylül 2018

Yaklaşık sekiz yıldır sadece fotoğraf ve video paylaşımına izin veren günümüzün en popüler sosyal ağı Instagram, kurulduğundan bugüne başka bir…

Yorum yap