Steve Wozniak, Elon Musk ve şirketi Tesla’ya inanmıyor

30 Ocak 2018
30 Görüntülenme

Teknoloji dünyasında yaptığı ağır eleştirilerle adını sıkça duyduğumuz Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, bu kez son zamanların en çok konuşulan teknoloji milyoneri Elon Musk ve şirketi Tesla hakkında konuştu.

Daha önce Musk ve şirketi Tesla hakkında görüşlerini dile getirirken gelecekteki yeni teknoloji devrimini gerçekleştirecek şirketin Apple değil Tesla olduğunu söyleyen Steve Wozniak, bu kez sözleriyle ters düşecek açıklamalarda bulundu.

Artık Elon Musk ve şirketine kulak asmıyor

Daha önce yaptığı açıklamaları yeniden hatırlatan Steve Wozniak, üstü kapalı bir şekilde yanıldığını kabul ederken bundan sonra Elon Musk’ın şahsı ve şirketi Tesla tarafından yapılan açıklamaların hiçbirine inancı kalmadığını belirtti.

Wozniak’ın açıklamalarına göre Elon Musk daha önce açıkladığı zaman çizelgesine hiçbir zaman sadık kalmadı ve bu durum Wozniak için hayal kırıklığı oldu. Wozniak, bu durum nedeniyle Tesla’nın beklenen devrimsel işleyişten çıkarak gidişatının düşündüğü gibi olmadığını söyleyerek Audi ve BMW gibi üreticilerin de bu alanda ilerleme kaydettiğini ve Tesla’yı yakalama ihtimali olduğunu söyledi.

İçinde Tesla sevgisi hala var

Şu anda da bir Tesla kullanıcısı olan Steve Wozniak, Elon Musk ve Tesla’nın beklentilerini karşılamamasına rağmen Tesla’nın alanında hala en iyisi olduğunu ve Tesla’yı çok sevdiğini dillendiriyor.

Hiçbir zaman da Tesla’ya duyduğu sempatinin sönmeyeceğini belirten Steve Wozniak, yine de Tesla’dan olan beklentilerini en düşükte tutacağını paylaştı.

İlginizi çekebilir

Mitsubishi’nin yeni coupe SUV’si Eclipse Cross Türkiye’de
OTOMOBİL
39 okunma
OTOMOBİL
39 okunma

Mitsubishi’nin yeni coupe SUV’si Eclipse Cross Türkiye’de

Uğur Özdağlı - 25 Nisan 2018

Bir süredir SUV sınıfında iddiasını ortaya koyan Mitsubishi Motors yeni coupe SUV'si Eclipse Cross modelini Bodrum'da gerçekleştirdiği basın lansmanıyla birlikte…

Samsung Galaxy S9+’ın 256 GB kapasiteli versiyonu Türkiye’de!
Mobil
66 okunma
Mobil
66 okunma

Samsung Galaxy S9+’ın 256 GB kapasiteli versiyonu Türkiye’de!

Mert Yamak - 25 Nisan 2018

Samsung'un bu yılki amiral gemisi telefonları Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ailesiyle ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere…

Zorlu koşullara dayanıklı Galaxy S9 Active ortaya çıktı
Mobil
35 okunma
Mobil
35 okunma

Zorlu koşullara dayanıklı Galaxy S9 Active ortaya çıktı

Mert Yamak - 25 Nisan 2018

Samsung'un zarif tasarım yerine üst seviye telefonlarını daha güçlü ve zorlu koşullara dayanıklı yapıyla sunduğu akıllı telefon serisi Active, yeni…

Yorum yap