Steve Wozniak, Elon Musk ve şirketi Tesla’ya inanmıyor

30 Ocak 2018
92 Görüntülenme

Teknoloji dünyasında yaptığı ağır eleştirilerle adını sıkça duyduğumuz Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, bu kez son zamanların en çok konuşulan teknoloji milyoneri Elon Musk ve şirketi Tesla hakkında konuştu.

Daha önce Musk ve şirketi Tesla hakkında görüşlerini dile getirirken gelecekteki yeni teknoloji devrimini gerçekleştirecek şirketin Apple değil Tesla olduğunu söyleyen Steve Wozniak, bu kez sözleriyle ters düşecek açıklamalarda bulundu.

Artık Elon Musk ve şirketine kulak asmıyor

Daha önce yaptığı açıklamaları yeniden hatırlatan Steve Wozniak, üstü kapalı bir şekilde yanıldığını kabul ederken bundan sonra Elon Musk’ın şahsı ve şirketi Tesla tarafından yapılan açıklamaların hiçbirine inancı kalmadığını belirtti.

Wozniak’ın açıklamalarına göre Elon Musk daha önce açıkladığı zaman çizelgesine hiçbir zaman sadık kalmadı ve bu durum Wozniak için hayal kırıklığı oldu. Wozniak, bu durum nedeniyle Tesla’nın beklenen devrimsel işleyişten çıkarak gidişatının düşündüğü gibi olmadığını söyleyerek Audi ve BMW gibi üreticilerin de bu alanda ilerleme kaydettiğini ve Tesla’yı yakalama ihtimali olduğunu söyledi.

İçinde Tesla sevgisi hala var

Şu anda da bir Tesla kullanıcısı olan Steve Wozniak, Elon Musk ve Tesla’nın beklentilerini karşılamamasına rağmen Tesla’nın alanında hala en iyisi olduğunu ve Tesla’yı çok sevdiğini dillendiriyor.

Hiçbir zaman da Tesla’ya duyduğu sempatinin sönmeyeceğini belirten Steve Wozniak, yine de Tesla’dan olan beklentilerini en düşükte tutacağını paylaştı.

İlginizi çekebilir

Huawei P20 Pro en güzel fotoğrafları çekmenizi nasıl sağlıyor?
Mobil
179 okunma
Mobil
179 okunma

Huawei P20 Pro en güzel fotoğrafları çekmenizi nasıl sağlıyor?

Mert Yamak - 20 Temmuz 2018

Leica ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle birlikte mobil fotoğrafçılık deneyiminde en iyi sonuçları vermeyi hedefleyen Huawei P serisi, yapay zekanın yazılımsal…

Microsoft, kimlik avı olaylarında Facebook’u geride bıraktı
Sektörel
94 okunma
Sektörel
94 okunma

Microsoft, kimlik avı olaylarında Facebook’u geride bıraktı

Mert Yamak - 20 Temmuz 2018

Vade Secure'un yeni araştırması, Microsoft'un kimlik hırsızlığı konusunda PayPal ve Facebook'u sollayarak birinci sıraya yerleştiğini gösterdi. Microsoft kimlik avı URL'lerinde…

Instagram hikayelerine artık tepkilerle yanıt verebileceksiniz
Sosyal Medya
99 okunma
Sosyal Medya
99 okunma

Instagram hikayelerine artık tepkilerle yanıt verebileceksiniz

Haber Merkezi - 20 Temmuz 2018

Instagram, Hikayelere emojiler ile tepki verme seçeneğini test etmeye başladı. Instagram kullanıcılarının görüntüledikleri hikayelere, tepkiler özelliğiyle hissettikleri duyguları yansıtabilecek. Facebook,…

Yorum yap