Geçtiğimiz haftalarda duyurusu yapılan Arctis ailesinin yeni üyesi SteelSeries Arctis 1 ön siparişe sunuldu.

Hepsiburada internet sitesi üzerinden ön siparişe açılan Arctis 1 ürünü 418,99 TL fiyat etiketine sahip. SteelSeries, ayrıca ön sipariş veren kişilere çeşitli oyunlardan toplam 270 TL değerinde oyun içi ödül veriyor. Kampanyada PUBG Mobile (100 TL), Lords Mobile (100 TL), MIA Online (50 TL) ve Wolfteam (20 TL) gibi oyunlardan ödüller yer alıyor.

Kolay katlanabilen Arctis 1, tüm platformlarda kullanılabilir bir oyun kulaklığı. Çıkarılabilir mikrofonu ve şık tasarımı kadar sadeliği ile de oyunculara Arctis’in ödüllü performansını yaşatmaya hazırlanıyor. Evrensel 3.5 mm bağlantısı ile PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch dahil olmak üzere tüm platformlarda oyun deneyimi için kullanılabilecek olmasının yanı sıra özel soundscape özelliği ve ses sürücüleri ile donatılmış Arctis 1, oyunculara ses kalitesinden taviz vermeyecekleri uygun fiyatlı bir deneyim yaşatacak.

Doğal ses netliği ve gürültüyü önlemek için ClearCast mikrofonu kullanılan üründe, Artcis 3, 5, 7 ve 9X modellerinin aksine mikrofonu itilip çekilmek yerine direkt olarak çıkarılabiliyor. Airweave kumaşı ve çelik ile oldukça uyumlu olan konforlu kafa bandı sayesinde hem uzun süreli dayanıklılığa sahip hem de hareket halinde kullanıma uygun.

Paylaş