Stadyumdaki yerinizi kolayca bulmanızı sağlayan site: inMapper

22 Şubat 2018
395 Görüntülenme

Binlerce hatta on binlerce kişiyi ağırlayan stadyumlarda yerimizi bulmamız bir işkence haline gelebiliyor. Özellikle kalabalık maçlarda sıra ve koltuk numaralarını takip etmek hepimiz için yorucu bir iş haline geliyor.

Bu sorundan yola çıkan inMapper, Türkiye’nin dört büyük stadyumunun iç mekan haritasını çıkardığını duyurdu. inMapper’ın stadyumları haritalandırmasıyla birlikte maça gidecek olan kullanıcılar daha gitmeden oturduğu yeri tespit edebiliyor ve stada gittiği zaman koltuğunu rahat bir şekilde buluyor.

Aynı zamanda sosyalleşme konusunda da adımlar atan inMapper, koltuğunuzu diğer arkadaşlarınızla da paylaşmanıza imkan tanıyor. Böylelikle aynı stadın içinde sizi arayan bir arkadaşınız varsa, yerinizi kolayca tespit edebiliyor.

Şimdilik Galatasaray Türk Telekom Stadyumu, Beşiktaş Vodafone Park, Fenerbahçe Ülker Stadyumu ve Trabzonspor Medical Park Stadyumu‘nu kapsayan uygulamanın yakın zamanda diğer stadyumlarda da faaliyete geçmesi bekleniyor.

Eğer siz de stadyumda yerinizi hızlı bir şekilde bulmak istiyorsanız inmapper.com üzerinden kolaylıkla stadınızın iç haritasını bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Nissan Türkiye 8 ülkenin yönetim merkezi oldu
35 okunma
35 okunma

Nissan Türkiye 8 ülkenin yönetim merkezi oldu

Onur Binay - 21 Nisan 2019

1 Nisan 2019 tarihi itibariyle, Nissan’ın Fas, Tunus, Sudan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Özbekistan ve Türkmenistan pazarlarındaki operasyonlar, görev alanı genişleyen…

Pirelli’nin 147 yıllık hikayesi çizgi roman oldu
69 okunma
69 okunma

Pirelli’nin 147 yıllık hikayesi çizgi roman oldu

Onur Binay - 20 Nisan 2019

İtalyan lastik üreticisi Pirelli, 147 yıllık hikayesini dijital bir çizgi romana taşıdı. Beş bölümlük “Pirelli an Italian in the world”…

Dubai’de telefon fiyatları ne kadar?
92 okunma
92 okunma

Dubai’de telefon fiyatları ne kadar?

Onur Binay - 20 Nisan 2019

Akıllı telefonlardan kameralara hatta bilgisayarlara kadar birçok farklı ürünün fiyatı Dubai’de ne kadar gelin hep birlikte görelim.... Yurtdışı seyahatlerinden dönerken…

%d blogcu bunu beğendi: