File photo dated 11/06/14 of the Spotify App an Apple iPad, as award-winning Ed Sheeran has supported the levels of payments made to artists by streaming service Spotify and pointed the finger at record labels for poor returns.

Dünyanın en iyi müzik servislerinden biri olan Spotify kendi donanımını üretmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde ücretli ve ücretsiz üyeliklerinin arasına oldukça önemli farklılıklar koyan ve ülkemiz dahil 33 ülkede Premium servisini öğrencilere indirim yapan Spotify kullanıcıları Premium servisine yöneltmeye başarmıştı. Şimdi ise Spotify ile ilgili hiç alışık olmadığımız yeni bir haber geldi.

Gelen bilgilere göre geçtiğimiz gün Spotify’nin verdiği iş ilanı Spotify’nin kendi donanımını üretmeye hazırlandığı dedikodularına sebeb oldu. İş ilanındaki aranan pozisyon ise şu şekilde “Kıdemli Proje Yöneticisi – Donanım” Spotify’nin de tıpkı Pebble Watch, Amazon Echo ve Snapchat’in gözlüğü olan Snap Spectacles’a benzer bir ürün ortaya çıkararak kullanıcılara diğer müzik servislerinden farklı ve iyi bir Spotify deneyimi yaşatmak gibi görünüyor. Dedikodular için ise şu an için Spotify’den henüz bir açıklama yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here