Sony’nin daha önce geliştirdiği analog görünümlü akıllı saat modelleri Wena Wrist, yeni adı Three Hands Square ile duyuruldu.

Three Hands Square yarı akıllı saat modelleri, analog saat gibi gözükmesinin yanı sıra; hareket takibi, LED ışıklar ile bildirim yapabilme ve NFC kullanarak ödeme gibi gibi işlemleri yapabilme özelliğine sahip.

Kare ve yuvarlak kasa seçenekleri sunan Three Hands Square saat modelleri, aynı zamanda 20 mm ve 22 mm boyut seçeneklerine sahip. 3 farklı boyutta çeşit çeşit kayış modellerinden istediğiniz zaman istediğinizi kullanabilmenize olanak sağlayan yarı akıllı saat modellerinin deri ve çelik kayışları ayrı ayrı satışa sunulacak.

Temmuz ayı sonundan itibaren Japonya’daki raflarda yerini alacak Three Hands Square yarı akıllı saat modellerinin sadece kasası 93 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulurken çelik kayışları ayriyeten 303 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Şimdilik deri kayış modelleri satılmıyor fakat ileriki zamanlarda 75 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here