Hatırlayacağınız üzere bir süredir Samsung’un dört arka kameralı akıllı telefon modelini tanıtacağına dair sızıntılar teknoloji basınının gündemindeydi. Samsung, bugün düzenlediği basın toplantısında resmi olarak dört arka kameralı akıllı telefonunu duyururken Lenovo’nun da benzer bir atılım yaptığı ortaya çıktı.

Ortaya çıkan haberlere göre Lenovo, dört arka kameralı üst seviye telefonu Lenovo S5 Pro’nun duyurusunu çok yakında gerçekleştirecek. Huawei Mate 20 Pro modelinden gelen sızıntılarla benzer bir kare kamera dizilimine sahip olacak olan Lenovo’nun yeni telefonu, gücünü Snapdragon 845 platformundan alacak.

Lenovo S5 Pro ile çekilen ilk fotoğraflar da ortaya çıktı

Lenovo S5 Pro’nun teknik özellikleri sızdırılırken Çin’in popüler sosyal ağı Weibo aracılığıyla ortaya çıktı. Tamamı Lenovo S5 Pro ile iki kat zoom yapılarak çekilen fotoğraflarda ana kamera ve telefoto lens devreye giriyor.

Tahminlere göre Lenovo’nun yeni amiral gemisi akıllı telefonu Lenovo S5 Pro, önümüzdeki birkaç hafta içinde Lenovo’nun düzenleyeceği bir basın toplantısıyla birlikte duyurulacak. Telefonun Mobil Dünya Kongresi 2019 fuarından önce tanıtılması bekleniyor.

Paylaş