Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen istifa etti

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, mevcut görevinden ayrıldığını kamuoyuna açıkladı.

19 Haziran 2018
477 Görüntülenme

Samsung denildiğinde sektörün yanı sıra son kullanıcının da aklına gelen isimlerden, Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen yaptığı açıklamada mevcut görevinden ayrıldığını açıkladı.

Görevde bulunduğu süre boyunca Samsung’taki pozisyonunun yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla Türk tüketicisine ulaşan Tansu Yeğen, dijitalin heyecan dolu ve yenilikçi dünyasında çalışmaya devam edeceğini belirterek iş ortaklarına ve Samsung ailesine teşekkürlerini iletti.

Tansu Yeğen, Samsung Electronics Türkiye

Tansu Yeğen daha önce Microsoft, Apple, IBM, Turkcell ve HP gibi teknoloji şirketlerinde üst düzey yöneticilik pozisyonunda bulunmuş ve 2008 yılında Stevie Awards tarafından Avrupa’nın en iyi CEO’su seçilmişti.

Samsung Türkiye’den açıklama geldi

Bugün akşam saatlerinde bir basın açıklaması yayınlayan Samsung Türkiye, şirketin Mobil İş Birimi ile ilgili gelecek planlarını ilerleyen dönemlerde açıklayacağını belirterek Tansu Yeğen’e katkıları için teşekkürlerini sunarak çalışma hayatında başarılar diledi.

Samsung Electronics Türkiye tarafından tarafımıza iletilen açıklamanın tamamı şu şekilde:

Değerli Basın Mensubu,

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sayın Tansu Yeğen, 30 Haziran 2018 tarihi itibariyle Samsung Electronics Türkiye’deki görevinden ayrılmaya karar vermiştir. Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi’nin yeni yapısı ileriki günlerde ayrıca açıklanacaktır.

Sayın Tansu Yeğen’e birlikte çalıştığımız süre zarfında, Samsung Electronics Türkiye’ye verdiği değerli hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki çalışma yaşamında başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

İlginizi çekebilir

Tasarımıyla öne çıkan yeni Alcatel 5 satışa sunuldu
Mobil
22 okunma
Mobil
22 okunma

Tasarımıyla öne çıkan yeni Alcatel 5 satışa sunuldu

Mert Yamak - 16 Temmuz 2018

Uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla Türkiye pazarında da tercih edilen üreticilerden biri olan Alcatel, özellikle sosyal medya kullanıcılarını hedeflediği yeni telefonu…

Xiaomi Redmi S2 duyuruldu
Mobil
34 okunma
Mobil
34 okunma

Xiaomi Redmi S2 duyuruldu

Eren Kebapçı - 16 Temmuz 2018

Hindistan'da yapılan basın toplantısında Redmi S2 kullanıcıların beğenisine sunuldu. 2 mikron pikselli 16MP çözünürlüklü ön kamera ve selfieler için yapay…

Xiaomi, Türkiye pazarı hakkında ne düşünüyor?
Genel
31 okunma
Genel
31 okunma

Xiaomi, Türkiye pazarı hakkında ne düşünüyor?

Eren Kebapçı - 16 Temmuz 2018

Çinli üreticilerin mobil pazarda büyül bir yükseliş içinde olduğunu biliyoruz ve yayınladığımız haberlerde bunu sıklıkla dile getiriyoruz. Mobil pazarda en…