Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen istifa etti

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, mevcut görevinden ayrıldığını kamuoyuna açıkladı.

19 Haziran 2018
565 Görüntülenme

Samsung denildiğinde sektörün yanı sıra son kullanıcının da aklına gelen isimlerden, Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen yaptığı açıklamada mevcut görevinden ayrıldığını açıkladı.

Görevde bulunduğu süre boyunca Samsung’taki pozisyonunun yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla Türk tüketicisine ulaşan Tansu Yeğen, dijitalin heyecan dolu ve yenilikçi dünyasında çalışmaya devam edeceğini belirterek iş ortaklarına ve Samsung ailesine teşekkürlerini iletti.

Tansu Yeğen, Samsung Electronics Türkiye

Tansu Yeğen daha önce Microsoft, Apple, IBM, Turkcell ve HP gibi teknoloji şirketlerinde üst düzey yöneticilik pozisyonunda bulunmuş ve 2008 yılında Stevie Awards tarafından Avrupa’nın en iyi CEO’su seçilmişti.

Samsung Türkiye’den açıklama geldi

Bugün akşam saatlerinde bir basın açıklaması yayınlayan Samsung Türkiye, şirketin Mobil İş Birimi ile ilgili gelecek planlarını ilerleyen dönemlerde açıklayacağını belirterek Tansu Yeğen’e katkıları için teşekkürlerini sunarak çalışma hayatında başarılar diledi.

Samsung Electronics Türkiye tarafından tarafımıza iletilen açıklamanın tamamı şu şekilde:

Değerli Basın Mensubu,

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sayın Tansu Yeğen, 30 Haziran 2018 tarihi itibariyle Samsung Electronics Türkiye’deki görevinden ayrılmaya karar vermiştir. Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi’nin yeni yapısı ileriki günlerde ayrıca açıklanacaktır.

Sayın Tansu Yeğen’e birlikte çalıştığımız süre zarfında, Samsung Electronics Türkiye’ye verdiği değerli hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki çalışma yaşamında başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

İlginizi çekebilir

Nokia X7’nin ön panel tasarımı sızdırıldı
Mobil
12 okunma
Mobil
12 okunma

Nokia X7’nin ön panel tasarımı sızdırıldı

Eren Kebapçı - 19 Eylül 2018

Nokia'nın uzun süredir merakla beklenen modeli X7 ile ilgili sızıntılar gelmeye başladı. Bugün yapılan bir sızıntıyla Nokia'nın yeni modelinin nasıl…

Okul kantinlerinde Papara Card ile elektronik para dönemi başlıyor
HABER
27 okunma
HABER
27 okunma

Okul kantinlerinde Papara Card ile elektronik para dönemi başlıyor

Eren Kebapçı - 19 Eylül 2018

Milli Eğitim Bakanlığı'nın öğrencilerin okul harçlıklarını kötü alışkanlıklara harcamaması için Papara Card ile ortak geliştirdiği proje, 2018-2019 öğretim yılının başlamasıyla…

Amazon Türkiye resmi olarak faaliyetlerine başladı
Sektörel
298 okunma
Sektörel
298 okunma

Amazon Türkiye resmi olarak faaliyetlerine başladı

Mert Yamak - 19 Eylül 2018

Bir süre önce Türkiye faaliyetlerine resmi olarak başlayacağı konuşulan dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon'un piyasa koşulları ve kargo sistemiyle…