Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen istifa etti

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, mevcut görevinden ayrıldığını kamuoyuna açıkladı.

19 Haziran 2018
622 Görüntülenme

Samsung denildiğinde sektörün yanı sıra son kullanıcının da aklına gelen isimlerden, Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen yaptığı açıklamada mevcut görevinden ayrıldığını açıkladı.

Görevde bulunduğu süre boyunca Samsung’taki pozisyonunun yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla Türk tüketicisine ulaşan Tansu Yeğen, dijitalin heyecan dolu ve yenilikçi dünyasında çalışmaya devam edeceğini belirterek iş ortaklarına ve Samsung ailesine teşekkürlerini iletti.

Tansu Yeğen, Samsung Electronics Türkiye

Tansu Yeğen daha önce Microsoft, Apple, IBM, Turkcell ve HP gibi teknoloji şirketlerinde üst düzey yöneticilik pozisyonunda bulunmuş ve 2008 yılında Stevie Awards tarafından Avrupa’nın en iyi CEO’su seçilmişti.

Samsung Türkiye’den açıklama geldi

Bugün akşam saatlerinde bir basın açıklaması yayınlayan Samsung Türkiye, şirketin Mobil İş Birimi ile ilgili gelecek planlarını ilerleyen dönemlerde açıklayacağını belirterek Tansu Yeğen’e katkıları için teşekkürlerini sunarak çalışma hayatında başarılar diledi.

Samsung Electronics Türkiye tarafından tarafımıza iletilen açıklamanın tamamı şu şekilde:

Değerli Basın Mensubu,

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sayın Tansu Yeğen, 30 Haziran 2018 tarihi itibariyle Samsung Electronics Türkiye’deki görevinden ayrılmaya karar vermiştir. Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi’nin yeni yapısı ileriki günlerde ayrıca açıklanacaktır.

Sayın Tansu Yeğen’e birlikte çalıştığımız süre zarfında, Samsung Electronics Türkiye’ye verdiği değerli hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki çalışma yaşamında başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

İlginizi çekebilir

Youtube sanatçı sayfalarına nota koyuyor
92 okunma
92 okunma

Youtube sanatçı sayfalarına nota koyuyor

Serhat Ayan - 16 Kasım 2018

Youtube, şarkıcıların resmi sayfalarının bulunamıyor olmasını kendine konu yaparak bunun için bir çözüm geliştirmiş. Bunu da sayfalarında bize şu şekilde…

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!
127 okunma
127 okunma

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!

Eren Mutluay - 15 Kasım 2018

Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı, yönetmenliğini Baskın ve Housewife filmlerinden tanıdığımız Can Evrenol'un üstlendiği Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız'dan…

Spotify Arap ülkelerine “Yalelli” dedi
167 okunma
167 okunma

Spotify Arap ülkelerine “Yalelli” dedi

Serhat Ayan - 14 Kasım 2018

Spotify, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgeleri’nde bulunan 13 ülkede,Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, Katar, Bahreyn, Cezayir,…

%d blogcu bunu beğendi: