Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen istifa etti

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, mevcut görevinden ayrıldığını kamuoyuna açıkladı.

19 Haziran 2018
717 Görüntülenme

Samsung denildiğinde sektörün yanı sıra son kullanıcının da aklına gelen isimlerden, Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen yaptığı açıklamada mevcut görevinden ayrıldığını açıkladı.

Görevde bulunduğu süre boyunca Samsung’taki pozisyonunun yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla Türk tüketicisine ulaşan Tansu Yeğen, dijitalin heyecan dolu ve yenilikçi dünyasında çalışmaya devam edeceğini belirterek iş ortaklarına ve Samsung ailesine teşekkürlerini iletti.

Tansu Yeğen, Samsung Electronics Türkiye

Tansu Yeğen daha önce Microsoft, Apple, IBM, Turkcell ve HP gibi teknoloji şirketlerinde üst düzey yöneticilik pozisyonunda bulunmuş ve 2008 yılında Stevie Awards tarafından Avrupa’nın en iyi CEO’su seçilmişti.

Samsung Türkiye’den açıklama geldi

Bugün akşam saatlerinde bir basın açıklaması yayınlayan Samsung Türkiye, şirketin Mobil İş Birimi ile ilgili gelecek planlarını ilerleyen dönemlerde açıklayacağını belirterek Tansu Yeğen’e katkıları için teşekkürlerini sunarak çalışma hayatında başarılar diledi.

Samsung Electronics Türkiye tarafından tarafımıza iletilen açıklamanın tamamı şu şekilde:

Değerli Basın Mensubu,

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sayın Tansu Yeğen, 30 Haziran 2018 tarihi itibariyle Samsung Electronics Türkiye’deki görevinden ayrılmaya karar vermiştir. Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi’nin yeni yapısı ileriki günlerde ayrıca açıklanacaktır.

Sayın Tansu Yeğen’e birlikte çalıştığımız süre zarfında, Samsung Electronics Türkiye’ye verdiği değerli hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki çalışma yaşamında başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

İlginizi çekebilir

Çocukları intihara sürükleyen Momo adlı oyun yeniden ortaya çıktı
37 okunma
37 okunma

Çocukları intihara sürükleyen Momo adlı oyun yeniden ortaya çıktı

Onur Binay - 22 Şubat 2019

Mesajlaşma platformu WhatsApp üzerinden yayılan Momo’nun son olarak Arjantin'de 12 yaşındaki bir kızın ölümüne sebep olduğu iddia edilmişti. Momo'yla konuşan…

Nvidia, önümüzdeki ay GeForce GTX 1650’yi piyasaya sürebilir
33 okunma
33 okunma

Nvidia, önümüzdeki ay GeForce GTX 1650’yi piyasaya sürebilir

Onur Binay - 22 Şubat 2019

GeForce GTX 1660 ve GTX 1660 Ti söylentileri devam ederken, şimdi üçüncü bir Turing kartının gelecek ay geleceğine dair söylentiler…

WhatsApp’ta önemli bir güvenlik açığı tespit edildi
26 okunma
26 okunma

WhatsApp’ta önemli bir güvenlik açığı tespit edildi

Onur Binay - 22 Şubat 2019

WhatsApp 2.19.20 sürüm güncellemesiyle güvenliği bir adım arttırarak uygulamaya erişim izni için Face ID veya Touch ID kimlik doğrulama seçeneğini…

%d blogcu bunu beğendi: