Samsung Türkiye 4 Kişiyi Mobil Dünya Kongresi’ne Götürüyor

16 Ocak 2018
80 Görüntülenme

Her yılın üst seviye akıllı telefonlarının ve yüzlerce yeni mobil teknolojinin ilk kez duyurulduğu Mobil Dünya Kongresi, 26 Şubat – 1 Mart 2018 tarihlerinde her yıl olduğu gibi bu yıl da Barselona’da gerçekleşecek.

Samsung Electronics gibi teknoloji devlerinin de sahne alacağı fuarda Samsung Türkiye ekibi, bu yıl bir sürpriz yaparak sosyal medya hesapları üzerinden Samsung’un Türkiye’den dört kişiyi yeni Samsung teknolojileriyle tanışmak için İspanya’ya götüreceğini açıkladı.

Samsung Members uygulaması tarafından düzenlenen yarışmada kullanıcılar, Samsung’un Galaxy serisi ürünlerini ne kadar çok sevdiğini videoyla anlatan bir video çekerek #NedenBen ve #SamsungMembers etiketiyle paylaşacak. 21 Ocak’a kadar katılım sağlanabilecek yarışmanın dört kazanını, Samsung Türkiye ekibiyle birlikte Barselona yolcusu olacak.

Galaxy S9 için MWC 2018 işaret ediliyor

Ayrıca ortaya çıkan tahminler ve Samsung’tan bazı yetkililerin yaptığı açıklamalar, yeni üst seviye Galaxy’nin lansmanı için Mobil Dünya Kongresi’ni işaret ediyor. Muhtemelen Türkiye’den Barselona’ya gidecek şanslı kişiler, dünya basınıyla aynı anda yeni Galaxy S9’u görme fırsatı yakalayacak.

İlginizi çekebilir

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu
Mobil
38 okunma
Mobil
38 okunma

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu

Mert Yamak - 19 Temmuz 2018

Bir süredir akıllı telefon pazarında beklediği başarıyı elde edemeyen LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G7 ThinQ, Türkiye'de resmi…

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi
Sektörel
47 okunma
Sektörel
47 okunma

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi

Haber Merkezi - 19 Temmuz 2018

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) 2018 yılının ilk 6 aylık verilerini açıkladı. Kart kullanmanın sağladığı avantajların yanı sıra banka hesabı sahibi…

Yorum yap