Geçtiğimiz yıl duyurduğu Samsung Galaxy TabPro S isimli Windows 10 işletim sistemiyle çalışan tablet bilgisayarıyla birlikte yayınladığı Samsung Flow uygulaması sayesinde telefonunuzdan parmak izinizi okutarak TabPro S’in kilidini açmanızı sağlayan Samsung bu özelliğini diğer bilgisayarlar için de sağlamaya başladı.

Daha önce sadece Samsung bilgisayarlarla uyum sağlayan ve parmak izi özelliği sadece Galaxy TabPro S’te çalışan Samsung Flow uygulaması artık tüm Windows 10 bilgisayarlarla uyumlu olarak kullanılabilecek yani eğer Galaxy S6, Galaxy S7 ya da Galaxy S8 gibi parmak izi okuyucusu olan bir Samsung telefona sahipseniz Windows 10 bilgisayarınızın kilidini telefonunuzdan parmak izinizi okutarak açabileceksiniz.

Ayrıca Samsung Flow’un beraberinde getirdikleri sadece parmak izi kilidiyle sınırlı değil. Yine Samsung Flow uygulaması sayesinde Windows 10 bilgisayarınızla telefonunuz arasında bağlantı kurduğunuzda telefonunuza gelen bildirimleri de Windows bilgisayarınız üzerinden görüntüleyebileceksiniz.

Eğer siz de Samsung Galaxy ailesinden parmak izi okuyuculu bir telefona sahipseniz bu bağlantıdan Samsung Flow‘u indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here