Ekran teknolojileri alanının önemli üreticilerinden biri olan Samsung, CES 2018 fuarında sergileyeceği ürünlerin duyurusunu gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde bir basın bülteni yayınlayan Samsung, üç yeni Thunderbolt 3 platformunda çalışan monitörünü tanıttı. Samsung’un Thunderbolt teknolojisine sahip yeni monitörü, kavisli yapısı ve QLED ekranıyla da üst seviye monitör algısını yaratıyor.

Samsung CJ971 Özellikleri

34 inçlik 3440×1440 piksel çözünürlüğe sahip Samsung’un yeni üst seviye monitörü CJ971, Samsung’un alışılagelmiş kavisli monitör yapısını sürdürüyor. 21:9 ekran formatındaki monitör yeni nesil QLED ekranıyla birlikte hem daha canlı görüntüler veriyor hem de güç tasarrufu sağlıyor.

178 derece görüş açısı ve 4ms tepkime süresine sahip monitörün asıl öne çıkan özelliği ise Thunderbolt 3 bağlantı teknolojisine sahip olması. Böylelikle kablo karmaşasını azaltan Samsung’un yeni monitörü, aynı zamanda hızından ve gücünden de ödün vermiyor.

Thunderbolt 3 portunu USB Tip-C bağlantısı üzerinden sunan monitör tüm Tip-C bağlantısı olan bilgisayarlarla bağlantı kurabiliyor.

Samsung’un yeni monitörü ilk kez CES 2018’de sergilenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here