Samsung İlk Kavisli QLED Thunderbolt 3 Monitörünü Duyurdu

5 Ocak 2018
165 Görüntülenme

Ekran teknolojileri alanının önemli üreticilerinden biri olan Samsung, CES 2018 fuarında sergileyeceği ürünlerin duyurusunu gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde bir basın bülteni yayınlayan Samsung, üç yeni Thunderbolt 3 platformunda çalışan monitörünü tanıttı. Samsung’un Thunderbolt teknolojisine sahip yeni monitörü, kavisli yapısı ve QLED ekranıyla da üst seviye monitör algısını yaratıyor.

Samsung CJ971 Özellikleri

34 inçlik 3440×1440 piksel çözünürlüğe sahip Samsung’un yeni üst seviye monitörü CJ971, Samsung’un alışılagelmiş kavisli monitör yapısını sürdürüyor. 21:9 ekran formatındaki monitör yeni nesil QLED ekranıyla birlikte hem daha canlı görüntüler veriyor hem de güç tasarrufu sağlıyor.

178 derece görüş açısı ve 4ms tepkime süresine sahip monitörün asıl öne çıkan özelliği ise Thunderbolt 3 bağlantı teknolojisine sahip olması. Böylelikle kablo karmaşasını azaltan Samsung’un yeni monitörü, aynı zamanda hızından ve gücünden de ödün vermiyor.

Thunderbolt 3 portunu USB Tip-C bağlantısı üzerinden sunan monitör tüm Tip-C bağlantısı olan bilgisayarlarla bağlantı kurabiliyor.

Samsung’un yeni monitörü ilk kez CES 2018’de sergilenecek.

İlginizi çekebilir

Tasarımıyla öne çıkan yeni Alcatel 5 satışa sunuldu
Mobil
60 okunma
Mobil
60 okunma

Tasarımıyla öne çıkan yeni Alcatel 5 satışa sunuldu

Mert Yamak - 16 Temmuz 2018

Uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla Türkiye pazarında da tercih edilen üreticilerden biri olan Alcatel, özellikle sosyal medya kullanıcılarını hedeflediği yeni telefonu…

Xiaomi Redmi S2 duyuruldu
Mobil
62 okunma
Mobil
62 okunma

Xiaomi Redmi S2 duyuruldu

Eren Kebapçı - 16 Temmuz 2018

Hindistan'da yapılan basın toplantısında Redmi S2 kullanıcıların beğenisine sunuldu. 2 mikron pikselli 16MP çözünürlüklü ön kamera ve selfieler için yapay…

Xiaomi, Türkiye pazarı hakkında ne düşünüyor?
Genel
61 okunma
Genel
61 okunma

Xiaomi, Türkiye pazarı hakkında ne düşünüyor?

Eren Kebapçı - 16 Temmuz 2018

Çinli üreticilerin mobil pazarda büyül bir yükseliş içinde olduğunu biliyoruz ve yayınladığımız haberlerde bunu sıklıkla dile getiriyoruz. Mobil pazarda en…

Yorum yap