https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

Samsung Galaxy Sport sızıntısı birinci sınıf tasarımını ortaya koyuyor

Tüm gözler 20 Şubat’ta yapılacak Galaxy S10 lansmanında. Ancak, Galaxy S10 serisi etkinlikte anons edilecek tek yeni ürün olmayacak. Galaxy Sport’un da bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

91 Mobiles sitesinde yayınlanan taslak tasarımın güvenilir bir kaynak tarafından hazırlandığı belirtiliyor. Samsung Galaxy Sport, şirket için Galaxy markası altında çıkacak ilk spor odaklı akıllı saat olacak. Şimdiye kadar, şirket bu seri için Gear markasını kullandı. Görüntüde görebileceğiniz gibi, tuş işlevlerini yerine getirmek için iki düğmeli yuvarlak bir kadran bulunuyor. Krom renkte fırçalanmış metalik yüzeye ve önceki spor odaklı akıllı saatlere göre daha kaliteli bir görünüme sahip.

Galaxy Watch Sport / Active’in arka gövdesi renderde görünmese de, önceki modellerle aynı sensörlere sahip olması bekleniyor. Bunlar arasında uyku monitörü, adım sayacı, aktivite izleyici, kalp atış hızı monitörü ve GPS bulunuyor. Spor modeli olarak düşünüldüğünde, akıllı saat aynı zamanda suya ve toza dayanıklılık için bir çeşit IP sertifikasına de sahip olacak.

Daha önce, Samsung Galaxy Sport, ABD’deki FCC, Güney Kore’deki NRRA ve Tayvan’daki NCC tarafından onaylanmıştı. Pulse koduna ve SM-R500 model numarasına sahipti. Sport’un Bixby, 4GB depolama alanı, Wi-Fi ve Bluetooth özellikli ilk akıllı saat olacağı bildiriliyor. NFC üzerinden mobil ödemeleri de destekleyebilir.

Paylaş