Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın basın görselleri sızdırıldı

20 Şubat 2018
363 Görüntülenme

Mobil Dünya Kongresi’ne sayılı günler kala yılın en çok beklenen akıllı telefon modellerinden Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Daha önce paylaşılan sızıntılarla hakkında pekçok şey öğrendiğimiz Galaxy S9 ve S9+’ın bu kez basın görselleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan son sızıntıya göre yeni Galaxy S9 ve S9+ modelleri şu şekilde olacak:

Galaxy S9

 

Samsung Galaxy S9+

Alt çerçeve inceliyor

Daha önce paylaşılan sızıntılar her ne kadar yeni Galaxy S9 ve S9+ modellerinin daha önceki modellere göre farklı ve daha kaba ekran çerçevelerine sahip olacağını gösterse de son kaynaklar, tıpkı uzun süredir konuşulduğu gibi ön panelde S8 ile aynı tasarımın korunacağını işaret ediyor.

İlk kez stereo hoparlör kullanılacak

Hatırlayacağınız üzere Samsung’un Galaxy S8’de en fazla eleştiri aldığı noktalardan biri de telefonun stereo hoparlöre sahip olmamasıydı. Samsung, Galaxy S9’da kullanıcıları ve teknoloji editörlerinin yorumlarını dinleyerek yeni telefonunda biri üstte diğeri ise altta olmak üzere iki hoparlöre yer veriyor.

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Beklenen Teknik Özellikleri

Yayınlanan son raporlara göre Samsung Galaxy S9 ve S9+, gücünü Samsung’un Exynos 9810 ya da Qulacomm’un Snapdragon 845 platformundan alacak. 4 GB ya da 6 GB RAM ile gelecek olan telefon minimum 64 GB dahili depolama kapasitesine sahip olacak. Telefonların ekran boyutu, alt çerçevenin biraz daha incelmesiyle birlikte göre önceki modellere göre biraz daha büyüyecek.

Şu anda Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın kamerasına ilişkin detaylar net olarak bilinmese de f/1.5 diyafram açıklığına sahip kamerasıyla Galaxy S9 ailesi, bugüne dek en başarılı gece çekimini vaat edecek.

Samsung Galaxy S9 ve S9+ hakkında tüm detayları 25 Şubat 2018 tarihinde yerinde takip edeceğimiz Mobil Dünya Kongresi’nden bildireceğiz.

İlginizi çekebilir

Instagram beğeni sayısını göstermeyi kaldırabilir
45 okunma
45 okunma

Instagram beğeni sayısını göstermeyi kaldırabilir

Uğur Özdağlı - 19 Nisan 2019

Günümüzün popüler uygulaması instagram ana sayfada gönderilerin beğeni sayacını kaldırabilir. Şirket, gönderilerin beğeni sayılarını arayüzde gizleyip, kullanıcının esas olarak gönderiyi…

Galaxy Fold’un ekranında kullanım sonra arızalar çıkmaya başladı
147 okunma
147 okunma

Galaxy Fold’un ekranında kullanım sonra arızalar çıkmaya başladı

Uğur Özdağlı - 18 Nisan 2019

Cihazın katlanabilir ekranıyla ilgili sorun yaşayanlar arasında The Verge, CNBC ve Bloomberg gibi kuruluşların editörleri yer alıyor. Bloomberg’ün uygulama ve…

Lahn ön kayıt dönemi Black Desert Türkiye’de başlıyor
72 okunma
72 okunma

Lahn ön kayıt dönemi Black Desert Türkiye’de başlıyor

Onur Binay - 18 Nisan 2019

Yukarıda belirtilen süre zarfında ön kayıt yapan maceracılar, 24-30 Nisan 2019 tarihleri arasında kendi Lahn karakterlerini özelleştirerek, Black Desert’ın Türkiye ve MENA sunucusuna güncelleme gelmeden yeni karakterleri için…

%d blogcu bunu beğendi: