Samsung Galaxy Note 9’da parmak izi okuyucu ekrana entegre olmayacak

16 Şubat 2018
257 Görüntülenme

Akıllı telefonların ekranlarının neredeyse çerçevesiz hale gelmesiyle birlikte Samsung, telefonunun parmak izi okuyucusunu cihazın arka kısmına taşımıştı.

Synaptics şirketinin geliştirdiği ekrana entegre parmak izi okuyucu teknolojisiyle birlikte Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S9’da parmak izi okuyucusunu cihazın ekranına dahil edeceği tahmin edilirken paylaşılan sızıntılar bunu yalanlıyordu.

Bu noktada Samsung kullanıcıları, Note 9 modeliyle birlikte Samsung’un ekrana dahili parmak izi okuyucu sunmasını beklerken Güney Koreli bazı önemli kaynaklar, Galaxy Note 9’da parmak izi okuyucu sensörünün tıpkı Galaxy S9’da olduğu gibi cihazın arka yüzeyine ekleneceğini öne sürdü.

Ortaya çıkan bilgilere bağlı olarak Samsung’un da ekrana dahili parmak izi okuyucu sensörünü kullanıcılarına sunmak istediği ancak üretim bandını karşılayamacağı için Note 9 modelinde de bu teknolojilere yer vermeyeceği görünüyor.

Tahminlere göre yeni Galaxy S10 modeliyle birlikte ekrana dahili parmak izi okuyucu teknolojisini Samsung kanadında da göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Nissan Türkiye 8 ülkenin yönetim merkezi oldu
25 okunma
25 okunma

Nissan Türkiye 8 ülkenin yönetim merkezi oldu

Onur Binay - 21 Nisan 2019

1 Nisan 2019 tarihi itibariyle, Nissan’ın Fas, Tunus, Sudan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Özbekistan ve Türkmenistan pazarlarındaki operasyonlar, görev alanı genişleyen…

Pirelli’nin 147 yıllık hikayesi çizgi roman oldu
65 okunma
65 okunma

Pirelli’nin 147 yıllık hikayesi çizgi roman oldu

Onur Binay - 20 Nisan 2019

İtalyan lastik üreticisi Pirelli, 147 yıllık hikayesini dijital bir çizgi romana taşıdı. Beş bölümlük “Pirelli an Italian in the world”…

Dubai’de telefon fiyatları ne kadar?
85 okunma
85 okunma

Dubai’de telefon fiyatları ne kadar?

Onur Binay - 20 Nisan 2019

Akıllı telefonlardan kameralara hatta bilgisayarlara kadar birçok farklı ürünün fiyatı Dubai’de ne kadar gelin hep birlikte görelim.... Yurtdışı seyahatlerinden dönerken…

%d blogcu bunu beğendi: