Samsung Galaxy Note 8’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bir süredir ortaya çıkan sızıntılarla birlikte artık hemen hemen tüm detaylarını öğrendiğimiz Samsung Galaxy Note 8, tanıtımına kısa süre kala yeni sızıntılarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise Universe adlı bir Twitter kullancısı, Samsung Galaxy Note 8’e ait olduğunu öne sürdüğü görüntüler paylaştı.

Universe tarafından paylaşılan sızıntı aynı zamanda daha önce Weibo aracılığıyla ortaya çıkan görüntüleri fazlasıyla andırırken arayüzde yapılan kişiselleştirmeler nedeniyle sızıntılara göre yapılan bir çizim olduğunu akıllara getiriyor.

Aslında ortaya çıkan bu sızıntıyla birlikte cihaz hakkında bilmediğimiz yeni bir bilgi ortaya çıkmasa da Samsung’un Note 8 modelinde Galaxy S8’e kıyasla daha da kestirilmiş kenarlarla karşımıza çıkacağını ancak yine de “Infinity Display” özelliğini sürdüreceğini görüyoruz.

Elbette şu ana kadar Galaxy Note 8 hakkında ortaya çıkan hiçbir bilgi bir resmiyet taşımıyor. Note 8 hakkında tüm resmi detayları yine sızıntılara göre 23 Ağustos 2017’de New York’ta düzenlenecek Samsung Unpacked etkinliğiyle öğreneceğiz.

Yorumlar

yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here