Samsung Galaxy Note 8’in Tanıtım Tarihi Açıklandı

Bu yılın en çok merak edilen telefonlarından biri olan Samsung Galaxy Note 8’in tanıtılacağı tarih bir süredir konuşuluyor ve analistler, telefonun resmi olarak 23 Ağustos 2017 tarihinde New York’ta düzenlenecek bir etkinlikle duyurulacağını söylüyordu.

Öte yandan bazı kişiler bu iddialara karşı çıkarak Samsung’un Note 7 talihsizliğinden sonra yeni Note modelini IFA fuarına saklayacağını öne sürerken Samsung, Galaxy Note 8’in tanıtım tarihini resmi olarak açıkladı.

Samsung tarafından yapılan resmi açıklamaya göre yeni Note modeli 23 Ağustos 2017’de ABD’nin New York şehrinde düzenlenecek özel bir Unpacked etkinliğinde resmi olarak tanıtılacak. Samsung Galaxy S8 ailesinin lansman sloganı “Sınırları Kaldır” olurken yeni Galaxy Note 8, “Daha Büyük Şeyler Yap” sloganıyla basın mensuplarına ve tedarikçilere açıklanacak.

Lansmandan sonra ilk kez IFA’da sergilenecek

Samsung Galaxy Note 8, New York’taki etkinlikte buraya katılma şansı elde eden gazetecilerle buluşurken gazetecilerin büyük bir kısmı Galaxy Note 8’i bu lansmandan tam bir hafta sonra Almanya’da gerçekleşecek IFA 2017’de deneme şansı bulacak. Aynı zamanda fuarı ziyaret edecek son tüketiciler de ilk kez IFA 2017’de Galaxy Note 8’i görecek.

Ne zaman satışa çıkıyor?

Samsung Galaxy Note 8, Samsung Mobile Başkanı DJ Koh tarafından paylaşılan bilgilere göre eylül ayında ABD ve Asya pazarında satışa sunulurken diğer ülkelerde ekim ayında raflardaki yerini alacak. Telefonun Türkiye’de de ABD ve Güney Kore ile eş zamanlı olarak eylül ayında satışa çıkmasını bekliyoruz.

Yorumlar

yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here