Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy Note 8’i tanıtmasına kısa süre kala telefondan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugüne kadan ortaya çıkan sızıntılarla birlikte Galaxy Note 8’in hem tasarımı hem de teknik özellikleri netleşmişti. Şimdi ise Evan Blass, Galaxy Note 8’in dış mekanlardaki reklam panolarında kullanılacak afişini paylaştı.

Galaxy S8’in “Sınırları Kaldır” başlıklı reklam afişinin bir benzeri olan Galaxy Note 8’in panolar için tasarlanan yeni reklam afişinde “Do bigger things (Daha büyük şeyler yap)” sloganına yer veriliyor. Samsung Türkiye ise Galaxy Note 8’in bu sloganını “Büyük işler yap” olarak belirlemiş durumda.

23 Ağustos’ta resmi olarak tanıtılacak

Samsung tarafından yapılan resmi açıklamaya göre yeni Galaxy Note modeli resmi olarak 23 Ağustos’ta New York’ta düzenlenecek basın toplantısıyla duyurulacak. Bu lansman, Galaxy S8 modelinde olduğu gibi dünyayla aynı anda diğer ülkelerde gerçekleşmeyecek ancak New York’taki toplantıya katılamayan basın mensupları Almanya’daki IFA 2017’de yeni Galaxy Note’u deneyimleyebilecek.

Galaxy Note 8’in 15 Eylül 2017 itibariyle Güney Kore’de, kalan bir hafta içinde ise tüm dünyada satışa çıkması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here