Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde paylaştığı sızıntılarla teknoloji dünyasının yakından tanıdığı @OnLeaks, Samsung Galax Note 8’e ait olduğunu iddia ettiği bazı sızıntıları paylaşmıştı. Paylaşılan sızıntılarda Galaxy Note 8’in çift arka kamerayla geldiği, parmak izi okuyucunun yine Galaxy S8 gibi cihazın arka kısmında konumlandırdığı görünüyordu.

OnLeaks’ın sızıntılarının hemen ardından MobileFun isimli e-ticaret sitesinde de Samsung Galaxy Note 8’in kılıfları görünmüş ancak çok kısa süre içinde siteden kaldırılmıştı.

Şimdi ise Samsung Galaxy Note 8’e ait olduğu iddia edilen bir basın görseli sızdırıldı. İddiaya göre Samsung Galaxy Note 8 işte böyle olacak:

Aslında yukarıda gördüğünüz son sızıntıyla birlikte Samsung Galaxy Note 8’in tasarımının netleştiğini söyleyebiliriz. Bu sızıntıları baz aldığımızda Samsung Galaxy S8 ile Note 8 arasında sadece ufak tasarım farklarının olduğunu görüyoruz. Kısacası Galaxy Note 8 ile birlikte Galaxy S8’e kıyasla daha dar açılı kenarlar, çift arka kamera ve S-Pen gelirken Note 8’in S8’e göre sunduğu farklı bir artı nokta olmayacak.

Tüm bunların resmi olmayan kaynaklar tarafından paylaşılan bilgiler olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Samsung Galaxy Note 8 hakkında tüm resmi bilgileri Samsung tarafından ağustos ayında düzenlenecek basın lansmanıyla birlikte öğreneceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here