Samsung’un Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı patlama skandalından sonra Galaxy Note 8’de bizi nasıl bir telefonun karşılacağı merak konusuydu. Bir süredir ortaya çıkan sızıntılarla birlikte hakkında birçok detayı öğrendiğimiz Samsung Galaxy Note 8 hakkında tüm resmi detayların 23 Ağustos 2017’de New York’ta düzenlenecek bir etkinlikte açıklanacağı OnLeaks tarafından iddia ediliyordu.

Ayrıca Okuyun: Galaxy Note 8 Daha Tanıtılmadan Kılıfları Ön Siparişe Çıktı!

OnLeaks’in bu sızıntısına rağmen bazı analistler ısrarla Samsung’un Galaxy Note 8 modelini IFA 2017’de tanıtacağını söylerken Samsung Mobile Başkanı DJ Koh, yaptığı bir konuşmada yeni Galaxy Note 8’i ağustos ayının sonunda tanıtacaklarını doğruladı. Koh, cihazın tanıtılacağı yere ilişkin bir açıklama yapmadı.

Ayrıca Galaxy Note 8’in satışa çıkacağı tarihle ilgili de çeşitli açıklamalar yapan DJ Koh, Tayvan ve diğer Asya ülkelerinde telefonun eylül ayında satışa çıkacağını, tüm dünyada ise ekim ayında raflarda olacağını söyledi.

Samsung bu sefer acele etmiyor

Hatırlayacağınız üzere Samsung, geçtiğimiz yıl tanıttığı Galaxy Note 7 modelini yeni iPhone tanıtılmadan önce piyasaya yaymak için oldukça hızlı davranmıştı. Şimdi ise ortaya çıkan görüntüler, Samsung’un böyle bir telaşa girmeyeceğini ve yeni iPhone ile hemen hemen aynı dönemde Note 8’i satışa sunacağını gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here