Kendi oluşturduğunuz emojileri, GIF’leri kullanarak mesaj göndermek Bu yeni özellikle birlikte S-Pen’i kullanarak elinizle bir fotoğraf ya da boşluğun üzerine çizdiğiniz çizimleri karşı tarafa mesaj olarak gönderebilmeniniz mümkün oluyor. Bu sayede mesajlaşmanın çok daha eplenceli bir hale geleceği söyleniyor. Ayrıca şunu belirtmek de gerekir ki bu özellik bütün mesajlaşma platformalarına uyumlu olmayacaktır.

Videoların belli bir kısmını keserek GIF oluşturmak

Galaxy Note8 üzerinden kendi çektiğiniz videoları ya da diğer videolardan istediğiniz kısmı S-Pen yardımıyla keserek birkaç saniyelik GIF’leri kolayca oluşturmanız da mümkün.

Kağıda ihtiyaç duymadan kalemle resim çizme deneyimi

S-Pen’i kullanarak amatör ya da profesyonel resimler çizebilir ve onları daha sonra birçok renk seçeneğini kullanarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 4096 farklı baskı noktası sayesinde de daha gerçek kaleme yakın bir his sağlıyor. Aynı işlemi boş bir sayfanın yanı sıra fotoğrafların üstünde de uygulamanız mümkün.

Ekran kapalıyken hızlıca not alma

S-Pen’in günlük hayatta en çok kullanıcağımız özelliği olan ekran kapalıyken not alma, not almanız gereken bir durumda telefonunuzun ekranı kapalı olsa bile S-Pen’ini çıkartıp hızlı bir şekilde not almanızı sağlıyor.

Suya karşı dayanıklılık

Yeni S-Pen suya karşı dayanıklı olması sebebiyle özellikle yağmur altında kullanımında kullanıcıya herhangi bir sorun çıkarmıyor.  ]]>

Paylaş