Samsung’un yakın zamanda resmi duyurusunu gerçekleştireceği üst seviye telefonu Galaxxy Note 8’den sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce tasarımı, teknik özellikleri hatta outdoor afişleri dahi sızdırılan Galaxy Note 8, bu kez çalışırken görüntülendi.

MyEverydayTech isimli internet sitesi, Samsung Galaxy Note 8’in çalışır haline olduğunu iddia ettiği yeni görüntüler paylaştı. Paylaşılan görüntülerde bugüne dek Evan Blass gibi isimlerin servis ettiği sızıntılar da doğrulanıyor.

Bu sızıntıyla birlikte birkez daha Samsung Galaxy Note 8’in tıpkı Galaxy S8 gibi Infinity Display adı verilen sonsuz ekranla geleceğini ancak ekran köşelerinin Galaxy S8’e göre biraz daha keskinleştirileceğini görüyoruz. Öte yandan telefon çift arka kamerayla gelirken parmak izi okuyucu da yine cihazın arka kısmında yer alıyor.

Elbette ortaya çıkan sızıntılarla birlikte telefon hakkında birçok şeyi resmi olarak öğrenmiş olsak da Sasmnug Galaxy Note 8 hakkında tüm detayları 23 Ağustos 2017’de düzenlenecek Unpacked etkinliğiyle birlikte öğreneceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here