Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı talihsizlik nedeniyle bir süre zorluk yaşayan ancak bu yılın başlarında tanıttığı amiral gemisi telefonu Galaxy S8 ile tekrar kullanıcıların gönlünü kazanan Samsung, şimdi de Note 7 olayından sonraki ilk Note modeli olacak Samsung Galaxy Note 8’i yakın zamanda tanıtmaya hazırlanıyor.

Aslında bir süredir paylaşılan bilgiler Samsung’un bu yıl yeni Note modelini tanıtmak için IFA 2017 fuarını bekleyeceğini ve şirketin yeni telefonunu Berlin’de tanıtacağını gösteriyordu ancak son paylaşılan raporlar, Galaxy Note 8 için ağustos ayını işaret ediyor.

Teknoloji dünyasında sızıntılarıyla tanıdığımız VentureBeat editörü Evan Blass, Samsung Galaxy Note 8’in 23 Ağustos 2017 tarihinde ABD’nin New York şehrinde düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılacağını söyledi.

Kısacası Samsung, Note 5 modeliyle birlikte başlattığı yeni geleneğini bozmayacak ve Note serisinin yeni üyesini her yıl olduğu gibi ağustos ayının sonlarına doğru New York’ta duyuracak.

Galaxy Note 8, IFA 2017’de de Sergilenecek

Elbette New York’taki etkinlik için katılım sınırlı sayıda olacak ancak Samsung, telefonu basın mensupları için telefonu Almanya’da düzenlenecek IFA 2017 fuarında da sergileyecek. Ayrıca daha sonra fuara katılan misafirler de Galaxy Note 8’i test etme fırsatı yakalayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here