Bugünkü konuğumuz samsung en son piyasaya sürülen akıllı telefonu Note 10. Peki yeni S Pen güçlerine sahip note 10, son derece kompakt, büyük ekranlı bir telefon olmasına rağmen sizler için yeterli mi? Ama en önemlisi verilen paraya değiyor mu gelin hep birlikte görelim…

Note 10, muhtemelen size S Pen ile tamamlanmış Galaxy S10 gibi geliyor ya da öyle görünüyor. Bu kötü bir şey değil. S10 şu an piyasadaki en iyi Android telefonlardan biri. Note 10’da ise S10’a nazaran kamera gibi bazı geride kalınan alanlarda ilerleme görmek güzel oldu.

Note 10’daki ekran gayet güzel; tasarım, herhangi bir Android telefona göre en iyilerden biri olmaya devam ediyor ve S Pen’in işlevselliği, başka bir yerde elde edemeyeceğiniz şeyler sunuyor. Ayrıca Plus modeline göre daha küçük olan Note 10’u kullanmak daha eğlenceli.

Note 10 ile Note 9’dan daha küçük bir ekran ve batarya elde etmenizin yanında kulaklık girişi ile microSD kart yuvasından mahrum kalıyorsunuz. Peki geriye ne kaldı? 50 metre mesafe sunan geliştirilmiş S Pen, Windows için DeX de dahil olmak üzere daha hızlı performans, daha iyi kameralar ve geliştirilmiş verimlilik özellikleri sunan çok şık, büyük ekranlı bir telefon. AR Doodle da gerçeklik teknolojisiyle Instagram veya Snapchat’teki filtrelere benzer şekilde çalışıyor.

Samsung Note 10 fiyatı ne kadar?

Galaxy Note 10’a piyasada 9900, Note 10 Plus’a ise 11400 tl ye sahip olabilirsiniz.

ARTILARI

Dar çerçeveli kompakt tasarım
Kamera video çekerken Canlı Odak sunuyor
DeX modunun kullanımı artık daha kolay
Hızlı 25 watt şarj
S Pen, yeni jestleri destekliyor

EKSİLERİ

Kulaklık girişi veya microSD kart yuvası yok
El yazısının metne dönüştürmek zor
45 watt şarjı desteklemiyor

Paylaş